Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy Yorkshire...

Szeretnék venni egy Yorkshire Terrier kutyát. Hol vegyem?

Figyelt kérdés
Nem kell nekem valami nagy rangú, nem tudom milyen felmenőkkel rendelkező kutya. Egy egyszerű yorki ami fajtiszta még törzskönyv sem fontos nem vinném versenyre és nem is tenyésztésre lenne, csak simán egy kis társnak venném. Ezért nem is szeretnék 100.000-et adni érte. Az se baj ha van valami hibája pl.: egyik ismerősöm kutyájának volt egy pigmenthibája a szeme mellett. de azért megbízható helyről szeretném, hogy biztos yorki legyen ha felnő (pont emiatt nem muszáj kölyök). Tudnátok segíteni? Budapest környékéről lenne jó.

2014. jan. 12. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vegyél tenyésztőtől, egyik barátnőmék is tenyésztőtől vettek :)
2014. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, nézegettem a tenyésztőket, de mindegyiknél legalább 80.000-et kell fizetni, törzskönyvvel adják és ott van hogy milyen nagy rangúak meg minden. Pont emiatt drága és én olcsóbban szeretném. Nem tudod melyik tenyésztőtől vették és mennyiért? :)
2014. jan. 12. 16:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem..a TK nem azért adják csak hogy versenyez vele..a TK jelenti azt hogy fajtiszta ha nincs akkor nem az !!!! az akkor fajta jellegű keverék és meg bizható helyről ? tenyésztő... mert máshol nem biztonságos...csak ennyit akartam
2014. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem, akkor törzskönyvvel együtt. Köszönöm szépen :)
2014. jan. 12. 16:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Szívesen :))
2014. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez rizikós. Ha nem menhelyről mentesz akkor a másik lehetőség a tenyésztő. "Nagy rangos"-ért fizess ki inkább 80 ezer forintot, mintsem veszel egy kutyust 30 ezerért az expresszen és a másik százezret fogod rákölteni az első pár hónapban. Ne azon spórólj, aki az elkövetkező 10 évben a hű társad lesz! :)
2014. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez rizikós. Ha nem menhelyről mentesz akkor a másik lehetőség a tenyésztő.

"Nagy rangos"-ért fizess ki inkább 80 ezer forintot, és tudod egészséges, jó idegrendszerű, örökletes betegségektől mentes a kiskutyád, mintsem veszel egy kutyust 30 ezerért az expresszen és a másik százezret fogod rákölteni az első pár hónapban.

Ne azon spórolj, aki az elkövetkező 10 évben a hű társad lesz, inkább válaszd meg jól, mert hidd el, megéri azt a pénzt :)

2014. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsi, először azt hittem, hogy nem ment el és utána még bővítettem rajta :)
2014. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert mennyit szánnál a kutya megvételére?
2014. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kell megbízható tenyésztő, minimum 80ezres kutyával és tkval, h mehess kiállításr., Azért kell, h ne ilyen kutyát kapj pl:

: [link] (dupla fogsor)

2014. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!