Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyának ha nincs...

3 hónapos kutyának ha nincs oltása meg akkor milyen időközönként jön a doki oltatni a parvo vírus ellen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Magától semmikor.

Legegyszerűbb ha elviszed a kutyát az állatorvosi rendelőbe.

Én nem is értem azokat akik nem tudnak buszra szállni és elvinni a kutyát.

2014. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap jön az állatorvos. Előtte kérdezni kéne. Nem gondolod?
2014. jan. 12. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Már miért kéne a válaszolóknak kérdeznie?? Te tettél fel egy kérdést, amire választ kaptál. Hívd akkor a tehéndoktort, majd ha ne adj isten műteni kell majd biztos viszi magával az egész rendelőt, gondolkozz már...
2014. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hova jutott ez az oldal? Sok barom!
2014. jan. 12. 21:34
 5/8 Akiteki ***** válasza:
41%

Tényleg biztosan az oldal a hibás.

Miért kéne itt kérdezni? Az állatorvos tudja és azt fogja beadni neki, ami kell.

Inkább az előtt érdeklődtél volna, hogy magadhoz veszel egy kutyát, aki nem kapta meg az oltásokat. Gondolom féreghajtót sem.

2014. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Orvost hívtam előte hogy megkérdezzem a véleményét!
2014. jan. 12. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kijáró orvos is ugyanúgy betartja az oltási sort. Parvo-kombi. Általában két hetente adják az oltásokat. Majd a doki eldönti, miből, hogyan oltja a kutyádat. kell majd adjon féreghajtó tablettát is.
2014. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Erre voltam kíváncsi
2014. jan. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!