Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek a Nyíregyház...

Mennyibe kerülnek a Nyíregyházi Oktató Állatkórház szolgáltatásai?

Figyelt kérdés
Be szeretném oltatni a kutyusomat veszettség ellen,féregteleníteni szeretném,be akarom csippeltetni,azzal beregisztrálni és egy kutya útlevelet előállítani. Ezeket ők csinálják? Ezeknek együtt mi az ára ha elvégzik?

2014. jan. 12. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Van facebook oldaluk. :) De ha Fehérgyarmathoz közel laksz akkor tudok ajánlani egy dokit. A telefonszámát ha kell privátban kérd el. Fel hívod és megkérdezed tőle. Mi hozzájárunk. Csak a Vásárosnaményi rendelőjébe.
2014. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az árakat annyira nem ismerem náluk, de alapvetően nem tartom jó orvosoknak őket. Sőt, Nyíregyen nem is nagyon van jó és normális orvos.
2014. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az állatkórház helyett a Barzó Állatklinikát ajánlanám. Mikor volt cicám, nem sok segítséget tanácsot kaptam az állatkórháztól. csak felírták a szükséges gyógyszereket, de ha kérdeztem, húzták a szájkat.


A Barzóba ivartalanítani vittem, műtét előtt kérdés nélkül elmondták mi fog történni, a műtét végén felhívtak telefonon, hogy minden rendben ment, mehetek ért pár óra megfigyelés után. Mikor hazavittem néhány naponta hívtak, hogy minden rendben van e. Tehát távozás után is érdeklődnek az állatról.


Telefonon érdeklődhetsz mindkét helyen, el fogják mondani, mi mennyibe kerül náluk.

2014. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jártatok e már ott a kutyussal azóta, de én csak ajánlani tudom őket. Igazából attól függ, hogy kihez mész, de nagyrészt aranyosak és segítőkészek.
2014. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!