Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan állatorvosi telefonszámo...

Olyan állatorvosi telefonszámot keresek, amit ma éjjel fel tudok hívni, ha szükségét látom?

Figyelt kérdés
Muszáj volt kérdőjelet írnom:) Budapest, 16. kerületben lakom. A kutyám nem akart ma vacsizni és nagyon kutymorog a hasa megállás nélkül. Már elaludt, igazából jó kedve volt, picit még játszottunk, aztán nem akart enni és elaludt. Mindig nagyon sokat alszik, úgyhogy ez sem gyanús. Tegnap másik tápot kapott sajnos átmenetileg, mert elfogyott a sajátja, lehet, hogy emiatt nincs jól a hasa. Annyit még tudni kell, hogy hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat. Csak szeretnék éjszakára bekészíteni egy telefonszámot, próbáltam googleben keresni ügyeletet, de nem nagyon sikerült eligazodnom.
2014. jan. 12. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi, de ezt a számot csak 10ig lehet hívni. lehet, hogy éjjel nem lehet sehova se telefonálni, csak bevinni?

amúgy, ha ugyanúgy alszik, mint bármikor..horkolászik..éjjel tudtomra hozza valahogy, ha nincs jól? csak mert tényleg nem történt semmi azon kívül, hogy nem kérte a vacsit, de mégis aggódom. holnap amúgy is esedékes az orvos, úgyhogy reggel megyünk.

2014. jan. 12. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] a mobilszám az ügyeletes telószám, bármikor nyugodtan hívhatod:)
2014. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Az egyetemet lehet éjjel hívni.
2014. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a tippeket.
2014. jan. 12. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen van éjszakai ügyelet, de felsorolnak itt más helyeket is: [link]
2014. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetem. :)
2014. jan. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!