Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya sír?

Ez a kutya sír?

Figyelt kérdés

[link]

A mi kutyánk is produkált ilyet, de azt hittem, valami fulladásos rohama van. o.O


2014. jan. 13. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az oldal önmagában nem épp a lemegbízhatóbb forrás,a jelek alapján én nem a sírásra gondolnék,főleg hogy a kutyák nem tudnak így sírni,mint az emberek.


Inkább valami légzési nehézség,vagy "roham"...

2014. jan. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor megműtötték a kutyámat és kezdett ébredezni, fájdalmai voltak rosszúl volt pont igy csinált. Én úgy gondolom igen sír!
2014. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Talán toklász ment az orrába, akkor szoktak így csinálni. Mint ahogy mi is, mikor prüszkölni készülünk. A kutyáknak fogalmuk sincs róla, mi az a temető meg a sírok. Sírni sem tudnak.
2014. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám akkor csinált így, amikor megvolt fázva, tele volt az orra és nem kapott az orrán levegőt.

Műtét után "sírt", de az panaszos nyüszítés volt. Az a kutya "sírás".

2014. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!