Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabolcs szatmár bereg megyébe...

Szabolcs szatmár bereg megyében hol féregtelenítenek, veszettség ellen oltanak, chippeltetnek és csinálnak kutyának útlevelet?

Figyelt kérdés
Nézegettem Nyíregyházán, Kisvárdán de egyik web oldalon se írják mindet ,vagy egyet sem.

2014. jan. 13. 17:26
 1/3 sippara ***** válasza:
87%
A féregtelenítés tablettával történik, az egyrészt minden dokinál van, másrészt állatpatikában is kapható; veszettség ellen minden orvos olt; chipet minden orvos ültet be; az útlevél pedig "csak" egy sima papír, szintén bármelyik dokinál találsz, az más, hogy ezt a négy totálisan alapvető dolgot nem feltétlenül írják ki a weboldalra, mert magától értetődő. Mi a kérdés?
2014. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát bármelyik állat orvoshoz bemegyek 100 százalék hogy mindegyiket eltudja végezni?
2014. jan. 13. 18:16
 3/3 sippara ***** válasza:
86%
Igen, legrosszabb esetben azt tudom elképzelni, hogy a doki kifogy az útlevélből, mielőtt mész, érdemes odatelefonálni (előző nap), hogy biztosan legyen minden :)
2014. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!