Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kérhetném meg a tenyésztő...

Hogy kérhetném meg a tenyésztőt hogy tanítson ki, segítsen felkészíteni a kutyát kiállításokra?

Figyelt kérdés
Kiállításra szeretnék egy kiskutyát, de nem tudom hogy kérhetném meg erre. Vagy ha mondom hogy kiállításra szeretnék kicsit, de még nem handlingeltem sosem, akkor segít szerintetek?
2014. jan. 14. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki is érdeke, hogy eredményes legyen a kutya, szerintem biztosan segít. Esetleg odaad egy ígéretes kiállítási kutyát, és kiköti, h x almot kérhet cserébe.
2014. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális tenyésztő segít, hiszen nem csak a kutyák eladása az érdeke, szándéka, hanem a gazdák tanítása is. A mi kutyánk tenyésztője legalábbis ilyen, mindenben segít. Jelenleg BH-ra készülünk.
2014. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha csak a kutyát akarod eredményezni és te nem akarod felvezetni akkor bérelhetsz handlert sok jó Handler van.

Nekem cairn terrierem volt nagyon kedves Handler lány Franer Vivien handlírozta :)

2014. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tenyésztő vagy inkább szólj Handlernek.

A profik(Shlosser,Hanó stb) elég sokat kérnek érte, de ők valóban profik

És még vannak a jh-s lányok/fiúk, akik sokszor ingyen remek munkát végeznek a kutyával!

Szerintem keress fel pár junior handlert, ha gondolod üzenetben írok pár nevet is.

2014. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!