Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud olyan Yorki tenyész...

Valaki tud olyan Yorki tenyésztőt aki Pécsi és közepes méretű Yorkit árul? Olyan 30-35ezer ft-ért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen tenyésztő nem létezik. Nem csak Pécsett, hanem sehol.
2014. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Tenyésztőtől vett yorki 100-120 ezer forint, és nem az a lényeg hogy hol van, hanem hogy épp az álompárosításodból születnek kölykök, vagy olyan ígéretes képességűek, stb. Ha hobbykutyát szeretnél azt is meg lehet beszélni a tenyésztővel, ad egy olyat akinek esetleg olyan küllembeli hibája van ami versenyből kizáró ok, de te mondjuk nem is látod. Egyébként azt tudtad, hogy nincs nagy, közepes, kicsi, meg mini yorki? Van a yorkshire terrier, egyfajta, standard méretben. Ha nem akarsz érte fizetni akkor menhely, vagy fajtamentés.
2014. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

30-35 ezerért mindent kapsz csak fajtatiszta egészséges állatot nem.Nem csak yorkit,mást se.


100 ezer ft körül mozog alsó hangon az ára,aki valóban fajtatiszta és egészséges és nem "EXTRA MINI",mert hogy olyan NEM LÉTEZIK.


Egy méretben van a yorki,az alulfejlett beteges egyedekre ragasztották rá a szaporítók a mini jelzőt,hogy még így is el lehessen adni,az egyébként tenyésztésből kizárt kutyát.

Parasztvakítás az egész.

2014. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mint előttem leírták ennyi pénzért nem fogsz kapni. Szaporítót meg (remélem legalábbis) senki nem fog neked ajánlani.

Én 80 ezerért vettem az én yorkimat,de őt is olcsóbban adta oda a tenyésztő,nem tudom pontosan milyen hibája van,de tenyésztésre nem ajánlotta, aláírtam egy szerződést,hogy ivartalanítom és így 80 ezerért elhozhattam a kis szarost.

2014. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom de van már egy tenyészyorkim amit 40000-ért vettük hibátlan falytiszta egészséges de amúgy 55000-ért akarta adni de 40000-ért odaadta nem akarta először odaadni mert tenyésztésre akarta magának olyan szép kutyus de végülis odaadta és KÖZEPES yorki kiállitásra is viszem.
2014. jan. 15. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, és milyen eredményei vannak eddig?
2014. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

FAJTATISZTA...J és nem LY és FAJTA nem pedig FAJ


És nem KÖZEPES yorki,mert ilyen nevű fajta nincs.

Ennyiért meg nem kapsz törzskönyves,egészséges yorkit.

Neked egy szapis yorkid van,amit a büdös életbe nem fogsz tudni kiállításra vinni,mert nem fajtatiszta.

2014. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az van a faJtatiszta yorkshire terriered törzskönyvében, hogy KÖZEPES YORKI? Így szó szerint? :DDDD És milyen kiállításra jártok vele? Tápiób*szás közepes yorki szépségverseny VB?
2014. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jujj istenem... Amíg vannak ilyen emberek, addig a szaporítók dőzsölnek... :(

FaJTAtiszta yorki egy felelős tenyésztőnél 100.000 Ft körül kapsz, határ a csillagos ég! De 30ezerért tuti nem, még 55-ért sem!

A kiállítást meg tuti álmodtad!

Viszont azt írtad, hogy tenyészkutyád van (persze, biztoooos van törzskönyve és tenyészszemléje is), és most másikat is akarsz, hogy a szaporítók népes táborát óhajtod gyarapítani egy kis plusz bevétel reményében... Ne tedd! Génhibás, beteg kiskutyákat ne gyárts! Ha mégis megteszed, remélem lesz valaki aki feljelent!

Ugyanis a tenyésztők lelkiismeretesen számlát és szerződést adnak a törzskönyv és az oltási könyv mellé!

2014. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!