Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix vagy Foresto? Szerintet...

Kiltix vagy Foresto? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 00:41
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:

A Foresto működési elve szerint jobb mint a Killtix.

A Killtix nyakörv folyamatosan "porozza a kutyát", vagyis a hatóanyaga por formájában kerül a kutyára. Ha nagyon koszos leszs, vagy víz éri...veszti a hatásást. A foresto esetében maga a nyakörv adagolja a hatóanyagot, amikor hozzáér a bőrhöz, a hatóanyag beszívódik, kb mint a csepp esetében, de az egész nyakörv tartalmaz hatóanyagot-így vízálló és tovább hatásos.Ha összekoszolódik, max letörölöd vizes kendővel, és kész:)

2014. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom előttem szólóhoz.


Még annyit, hogy tegnap vettem a második nyakörvet kistestű, érzékeny bőrű kutyámnak, ami a jelek szerint jól vizsgázott:)

2014. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Foresto nálunk tényleg biztosított annyi védelmet, hogy azóta egy kullancs nincs, mondjuk én mellette csepegtetek is. Plusz vízálló. Arra azért figyelj, hogy nem hat azonnal a nyakörv, legalábbis nekünk az első 1 hétben volt egy kullancs, és utána egy sem. Szóval szerintem tegyél rá cseppet is legalább az elején. A kiltixnek állítólag szaga is van,a forestonak nincs.
2014. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálnod. van, akinél a Foresto nem vált be, és van akinél a Kiltix nem használt. Hely és kutya függvénye, mi használ.
2014. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából kutyája válogatja. Kinek mi válik be. Nekünk a kiltix nem volt jó, forestot még nem használtunk.
2014. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a foresto vált be.
2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Border collie-ról lenne szó, és eddig én is (kb 6 éve) Kiltixet használtam. Előfordult 1-2 kullancs mellette. És nem tudom, hogy érdemes lenne-e kipróbálnom a Forestot. Rengeteget sétálunk erdőben, mezőn, víz mellett, mindenhol :), illetve sokat vannak kint a kertben, tehát 1-1 esőzéskor (főleg nyáron) inkább az esőben rohangálnak :).

2014. jan. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!