Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell-e télen többet élelmet...

Kell-e télen többet élelmet adni a kutyának?

Figyelt kérdés
Kertes házban, folyamatosan az udvaron van. "Megfázás" ellen, hogy növesszen egy kis hájat.

2014. jan. 15. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt egy picit emelni az adagon, vagy hússal megdobni egy kicsit az étkezést.
2014. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit. Nyilván a kenyérhéj és a töltött káposzta maradék nem fog neki sokat segíteni. Most mit kap enni?
2014. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tartós mínuszokban. Egyébként nem.
2014. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már késő ősszel emelem az adagját. Benti kutya, dolgozik éjjel, de ha maradna a mennyiség akkor összeesik a horpaszánál.
2014. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tepertőt adonk nekik a táp mellé ősztől. Bár most decemberben beszüntettem a tepertőzést, mert a tél érdeklődés hiányában elmaradt, feleslegesen meg nem hízlalom őket.
2014. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ha kinti kutyám lenne, adnék neki Béres minera cseppeket, illetve időnként valami szaftosabb húst. De persze az előzőekkel értek egyet abban, hogy nem kell felhízlalni, főleg ha nincs rendszeresen lemozgatva, mert akkor többet árt a dolog.
2014. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Picit zsírosabb dolgokat érdemes adni. A zsír jó fűtőanyag, és ha a bőr alatt egy vékony rétegben lerakódik, az jó hőszigetelés. De figyelni kell, kutyától függ mennyi plusz szükséges neki.
2014. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
A mostani időkben nem szükséges...de mikor kemény mínuszok vannak, érdemes 1-3 kg-t rárakni mérettől függően
2014. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget :D
2014. jan. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!