Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor felkel a kutya nyüszköl...

Amikor felkel a kutya nyüszköl. Esetleg izomláz?

Figyelt kérdés
12 éves törpe uszkár, tegnap futottam vele pár száz métert, mára elég komótos lett, amikor felkel nyüsszög, egész nap gubbaszt, fekszik, étvágya se olyan nagy. Csak izomlás vagy esetleg valami más?

2014. jan. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valami izületi problémára tippelek, elvégre idős kutyáról van szó. Nem tudom, hogy egy állatorvosi kivizsgálás kerül e pénzbe, és ha igen mennyibe, de anélkül nem fogsz kapni rendes választ.
2014. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a talp-párnáit átnézted?

nincs rajta vágott, szúrt látható sérülés?

(belelépett vmibe...)

2014. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, át, de elég szőrös a talpa és szerintem akkor sántítana és csalogatná azt a lábát.
2014. jan. 16. 14:24
 4/6 A kérdező kommentje:
*nyalogatná
2014. jan. 16. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nincs sérülés a talpán, és nem "biceg" járás közben vszínű, hogy egy enyhe izomláz. (ha régen volt futtatva előfordulhat)

ha bizeg, lehet izomrándulás

...ha az én 12 éves TÁRSAM lenne, ebben a korban már mindenképpen megmutatnám állatorvosnak, (gubbaszt, fekszik, étvágya se a régi), szegény megérdemli hogy megkeressétek az okát, + az esetleges fájdalmát csillapítsd.

2014. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már voltunk dokinál és igazából már a váróban kiderült, hogy csak túlszimulált izomláz, mert egy kis nőstény spániel elkezdett játszani, a doki megvizsgálta és kiderült, hogy valóban izomláz, aggodalomra nincs ok
2014. jan. 16. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!