Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megveszik a saját készítésű...

Megveszik a saját készítésű kutya hámot?

Figyelt kérdés
pénzt szeretnék keresni és erre gondoltam de feleslegesen nem akarom megcsinálni megveszik az emberek az ilyesmit?
2014. jan. 16. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Meg. Most készülök venni egy csomó mindent, magánszemélytől.

De tény, h neki elég nagy referenciája van már :)

2014. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha minőségi a termék, akkor minden további nélkül.
2014. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg,én a helyedben egyenlre ismerősöknek olcsóbban csinálnék,hogy legyen referenciám.Aztán utána felrakni oldalakra stb. Van egy kutyás csoport facen ahol kutyás cuccokat árulnak meg minden.Ott is sokan saját készítésű dolgaikat árulják.Azért is lehet rá kereslet,mert a boltokban nagyon drágák a kutyás holmik.A saját készítésű meg olcsóbb,persze függ,hogy te milyen áron tudod beszerezni az anyagot,időt ráfordítani stb.

Én is magánszemélytől vettem most,nyakörvet,pórázt és ruhát is.De a csajnak van referenciája.Jól dolgozik nagyon :)


Viszont benne van a pakliban,hogy az elején nem fog olyan gyorsan pénzt hozni és talán mínuszba is leszel.


Neked kell körül nézned,hogy milyen áron tudsz anyagot szerezni stb,de azt ajánlom,ne csak hámot,hanem pórázt és nyakörvet tanulj meg csinálni :)

2014. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok, igen a minőség is nagyon fontos!!!

hiszen ha vmit eladsz ne az legyen,hogy pár nap/pár hét utána a terméked a kukában landol,mert az neked is rossz hírnév és pénz kidobás volt neked is és a gazdinak is.

2014. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!