Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy 9 hetes csivavát...

Zozo85 kérdése:

Vettem egy 9 hetes csivavát mióta haza hoztam vakarozik és rágja Magát már tiszta seb adtam rá ruhát azóta el van de ha le veszem ujra kezdi már bele őrül a doki azt mondta nincs semi baja szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
támogattál egy szaporitót és lehet h még 10-15 kiló is lesz
2014. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 sippara ***** válasza:
86%
A doki végzett bármilyen vizsgálatot (vér, bőrkaparék), vagy csak ránézett, és azt mondta, semmi baja?
2014. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
na ezért nem kell olcsó, törzskönyv nélküli kutyát venni kétes alakoktól...én azért ha kutyát veszek, alaposan utánanézek az eladónak, és felteszek pár kérdést...sajnos amíg az emberek ezzel nincsenek tisztában, addig ezek a nyomorult féreg szaporítók is kínozhatják tovább a szerencsétlen állatokat
2014. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nehezen hiszem el, hogy tényleg elvitted orvoshoz. Ha tiszta seb, és azt látta az orvos akkor nyilván hazudsz. Mint ahogy a kutyára is sajnáltad a pénzt, orvosra se fogsz költeni.
2014. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van valami baja,atka,gomba,rüh,allergia a leggyakoribb vagy ha folyton fürdeted.Válts orvost,aki rendesen kivizsgálja.De sokba fog kerülni.
2014. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hazudok tényleg voltam dokinál az volt az elsőthogy be oltattam egyébként Győrszentivánon vettem amit már bánok de már meg szerettem és sajnálom szegényt és szegényke olyan kedvetlen de azt mondta a nő hogy a töbinek semi baja nincs nálam kaphatott valamit?
2014. jan. 16. 15:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a nő hazudik. nem fogja vállalni a felelősséget, nyilván. ha tényleg nincs fizikai problémája, akkor valószínűleg idegbeteg.
2014. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el másik dokihoz, csináljon vérképet, bőrkaparékot. Ha ezek szerint sincs semmi baja, akkor a kutyának szellemi problémája van...
2014. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Másik dokihoz vele lehet hogy bőrbeteg

Am grat inkább hoztál volna ki egy kutyát a menhelyről...

2014. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oka a rángatódzásnak több mint valószinű az ideggyengeség. Mivel nem megbízható forrásból van és gondolom olcsón akartál kutyát ezért az ideg gyengeség nehéz és fájdalmas kezelése a triplájába fog kerülni. Próbáld őt lemozgatni és másik doki.
2014. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!