Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elajándékozni vagy megtartani?

Elajándékozni vagy megtartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van 2 boxerünk.Pár hónapja jóval kevesebb fizetést kapunk férjemmel,mint eddig.Nehezen tudjuk őket fenntartani.Férjem felvetette,hogy ajándékozzuk el őket.Én nem szeretném,mert nagyon hozzánk nőttek és félek még attól is,hogy nem egy helyre kerülnének ha oda adnánk őket valakinek.Megbolondulnának egymás nélkül.Nem tudom,mi lenne a jobb,ha "önző" módon megtartanánk őket vagy félelemmel oda adnánk valakinek.Kérlek segítsetek,mit tennétek?

2014. jan. 16. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom van-e lakásbiztositásotok, a groupamánál pl. éves minimális összegért lehet rájuk biztositást kötni, ami fedezné az esetleges orvosi gyógykezelést. A táplálásukat pedig átmodositanám, nem tudom mit esznek most, de pl. nyers hussal lehet csökkenteni tudnátok a kaja kiadásukat is. én azrét igy megpróbálnám, hátha olcsobban ki tudjátok hozni, és akkor maradhatnak a kutyák.
2014. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Én nem adnám oda öket! De te ismered a helyzeteteket. Mi is voltunk nehéz helyzetben, kibirtuk megoldotuk és mindegyik állatomat megtarttam. Ha nagyon kilátástalan a dolog ajánlom keressétek meg a Noé boxer fajtamentést, ők biztos hogy csak jó helyre adják majd oda a kutyákat.
2014. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, most mennyit költötök rájuk.
2014. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen lakásbiztosításunk.Száraz tápot kapnak,ált. jobb minőségűt (brit,fun dog),mellé szoktunk még tésztát/rizst venni és azt főzzük ki bőrrel,nyakkal vagy farháttal.De mégis azt veszem észre,hogy soványkák.Megszakad a szívem.
2014. jan. 16. 15:06
 5/25 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom megmondani mennyit költünk rájuk,ha tápot veszünk akkor többet ha húst mondjuk rizzsel vagy tésztával akkor kevesebbet,de azt vettem észre,hogy attól csak hirtelen megpuffadnak és utána megint csak soványkák.Sok ismerősöm mondja,hogy volt boxerük az is sovány volt,de nem hinném,hogy ez a megszokott.Tavaly óta ilyenek amióta átestek egy durva babézián,de a doki szerint minden rendben,hát nem tudom... :(
2014. jan. 16. 15:17
 6/25 Firestorm ***** válasza:
Mutatnál képet róluk?
2014. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
[link] nem tudom,hogy ez így jó e,még nem csináltam ilyet.
2014. jan. 16. 15:34
 8/25 anonim ***** válasza:

noé boxer fajtamentés! [link]


vagy ha nem, akkor ivartalanítva add őket oda...sajnos annyi a rossz ember, nem lehet tudni:S mi egy feltehetően lopott, majd kihasznált szuka kutyát hoztunk el...jó, hogy életben maradt pedig fiatal még:S

2014. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Firestorm ***** válasza:
93%

Gyönyörűek!

Nem tűnnek soványnak,bár oldalról jobban lehetne látni!

Szerintem hagyd a tápokat a fenébe,maradj inkább a nekik főzött ételnél,úgy kicsit beljebb lennétek anyagilag.

2014. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A fiú kutyusunk ivartalanítva van a lányzóra egyelőre sajnos nincs pénz.Ha mégis úgy döntünk,hogy oda adjuk mondjuk a noé-nak vajon ők "együtt tartanák" őket?Ne haragudjatok ha butákat kérdezek.
2014. jan. 16. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!