Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jo lenne igy egy orias...

Ez jo lenne igy egy orias schnauzernek?

Figyelt kérdés

Eloszor is 13 eves lany vagyok es a szuleim segitsegevel nevelnem a kutyat es szeretnem tudni hogy amenyi idom lesz raaldozni jo lesz-e?

Szoval a hetkoznapjaim igy telnenek vele:Fel kellek 6-kor kb.1h30 oras setaltatas+jatek mielott el megyek iskolaba meg etettem.8 oratol egesz delutan 3h00-ig iskolaba vagyok ritkan de lesz hogy ebben az idoben egyedul lesz.Mikor haza jovok 15-30 perces seta azutan tanulok 6-kor szoktam be fejezni ritkan 7-kor es aztan 2 ora setaltatas+jatek meg training es etettes.

Szerintetek igy jo lenne vagy ti meg mit ajanlanatok?

Ja es tudom hogy vannak olyan kutyak amiket nagyon le kot az ilyen fejtoro jatekok mint ilyen labda amiben van jutalom falat az ilyenek le kotnek egy schnauzert?Elore is koszonom a valaszotokat es bocs hogy ilyen hosszura sikeredet.


2014. jan. 16. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó a kutyának, igen. de valahova iktass be fél óra helyesírás korrepetálást is, mert ez így siralmas 13 évesen.
2014. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen foleg ha belgiumban elek es egesz nap franciaul beszelek es az egesz csaladomban az egyetlen ember akivel magyarul beszlehetnek az dolgozni jar...
2014. jan. 16. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így elmondva jó, de biztos, hogy egy hónap után is fel fogsz kelni reggel 6kor? Nem bunkózásból kérdem, én nem lennék képes rá. Amúgy nyugodtan vegyél magadhoz egy kutyát :) Egy szintén külhonban élő magyar.
2014. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen persze egy kutyajert igen :D
2014. jan. 16. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt főleg a vesszőkkel van a gond.
2014. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért pont óriás snaci? Volt már kutyátok? Vagy a szüleidnek? Mert ez kemény kutya. S hogy fogod majd sétáltatni, ha 40 kiló lesz? Ha mindenáron ilyen fajtát szeretnél, mindenképpen szukát vegyetek, mert a kan a fejetekre fog nőni!
2014. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy MUNKAKUTYAnak kevés.Tegyél mellé egy kutyasulit és úgy már rendben lesz.Ha nincs megfelelően nevelve,márpedig egy snacinak nagyon tudatos,hozzáértő nevelésre van szüksége,néhány hónap múlva nem tudod sétálni vinni,mert még egy felnőttnek is kihívás megtartani egy ilyen ebet,ha nekiindul.
2014. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Iskolaba talan megyek kutyasuliba.Szuka-ra gondoltam en is es igen nem ez lenne az elso kutyam es apukamnak mar volt egy kan orias schnauzerje es kutyaiskolas csaladbol jovok :)
2014. jan. 17. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, de én inkább közép schnauzert vennék.
2014. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!