Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kutyát ajánlanátok?

Ti milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kutyát a közepes méretű keverék kutyánk mellé, de nem tudom, hogy milyen fajtájút!

A lényeg az hogy ne legyen túl nagy se olyan aki nem bírja a kinti létet (mert nagy kertben tartanánk). Persze azért azt is szeretném ha aranyos lenne és barátságos, kedves természetű. Én westire vagy valami ilyesmire gondoltam. Ti mit gondoltok?


Köszönöm! :)



2014. jan. 16. 20:47
 1/8 anonim válasza:
lehet spicc vagy németjuhász kutya is
2014. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kuvasz,kaukázusi juhász,ó németjuhász,németjuhász.(kiváló örző kutyák,a kuvasz még terelő is.Ezektől senki se fog bejönni az udvarba csengetés nélkül)

Amik kis testűek:Beagle,Westi,Tacskó...(ezek semmirevaló k,csak jelzőkutyák)

Nézd meg googlen,akár youtubon milyen kutyák.Jó olvasást ;)

2014. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A westi szerintem jó választás, de ott van még a tacskó (hosszú,rövid, vagy drót szőrű) azok is nagyon aranyosak
2014. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A westie jó ha érdekel egy jó tenyésztő ajánlom a Franer Krisztinát sok eredményes kutyája van és mindet szereti
2014. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lacekosz ***** válasza:
Szerintem golden retriever
2014. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Westit inkább lakásban szoktak tartani. Vagy kinti-benti tartásra. Ha tudsz eleget foglalkozni vele akkor én beagle-t ajánlanék, aranyos, játékos, kedves, szeret a szabadban lenni, de nagyon nagy a mozgás igénye.
2014. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. jan. 17. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom megint a szakik jöttek elő.

A westi szobakutya,nem lehet kint tartani.


A káj,kau-t inkább hagyjuk,kőkemény területvédő kutyák,nem kislányoknak való egyik sem,a nevelése sem egyszerű,könnyű elrontani és ti lesztek a hírekben a következők...


Aranyos,barátságos,kedves...ez relatív,plusz olyan lesz,amilyenre neveled.

A beagle sem kertbe való,bármennyien is tartják odakint,és "nincs semmi baja" ...nyilván nem fog belehalni,de nem kintre való,a vadászkutyák zöme már anno sem kint volt,hanem a kandalló mellett feküdtek a gazdával együtt.Megbecsült állatok voltak.


Szerintem válasszatok a menhelyen még 1 kutyust,akit lehet kint tartani,mert a szőre megengedi.


Egy fajtatiszta kutya,tenyésztőtől vásárolva egyébként 80-100 ezer forinttól indul.

2014. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!