Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MI baja lehet a kiskutyámnak?...

Szisza Baba kérdése:

MI baja lehet a kiskutyámnak? Megrezzen ha valaki a fejével közelít hozzá, ezt eddig még soha se csinálta .

Figyelt kérdés

Jack Russel kutyusom van (3 éves kislány )

Reggel óta teljesen furán viselkedik. Mindig bújos vidám kiskutya volt. Most felveszem puszit adnák neki és nyüszög

Kicsit figyelgettük , próbáltunk rájönni , mi baja lehet; és arra jutottunk , hogy simogatást engedi , beszélünk hozzá csóválja a kis farkát meg örül , dajkálást hagyja, de ha puszit próbálunk neki adni megrezzen ... bárki odahajol hozzá , megrezzen és nyüszög. Pocija fele közelítettem a fejem , úgyszint megrezzent és nyüszögött. Valamiért megilyed mindenkitöl , többen kérdezgették , hogy nem e érte bármi sokkolo dolog ... de nem semmi . Teljesen tanácstalan vagyok , nagyon aggodok érte !



2014. jan. 16. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell egyáltalán puszilgatni egy kutyát? Hagyjátok békén egy kicsit. Én is néha adok egyet a kutyámnak, de nem ölbe veszem és agyon b***szogatom.
2014. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem fáj semmije?
2014. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet komoly betegség jele is...szerintem vigyétek orvoshoz azonnal.
2014. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!