Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen praktikával vettétek...

Ti milyen praktikával vettétek rá szoba kutyátolat hogy kizárólag egy helyre pisiljen? Kis kutya még (2 hónapos) most pelenkát használunk de még sokszor máshova is pisil

Figyelt kérdés
Szerencsére a kakival nem volt gond hamar megszokta hogy kinn kell. Mapi 3x kivisszük és nem is kakil máshova

2014. jan. 17. 14:36
 1/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Napi min 6x vigyétek le, és ne pellenkára szoktassátok.
2014. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Firestorm ***** válasza:

Soha nem volt pelenkára szoktatva,hanem az előszobába volt átszoktatva pisilésre,kakilásra. (míg meg nem kapta az utolsó oltást).

Aztán napi 6-8x levittem,mindig azután,hogy evett illetve felkelt.Ennyi a trükk.

Pelenkát felejtsd el!

2014. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legjobb praktika,ha kidobod a pelenkát,mert semmi haszna nincs.

Kutyád van,nem macskád.Naponta többször le kell vinni és pisiljen kakiljon lent.


Ha sikerülne is pelusra szoktatni (nem is biztos,hogy nála menne)...akkor lent nem végezné a dolgát,mert nem érti mit vársz tőle lent,ha fent szabad neki.

Plusz ő nem a pelenkához fogja kötni a dolgot,hanem hogy ODABENT A LAKÁSBAN szabad.


Dobjátok ki a pelust,semmi értelme..20 millió kérdés van gyakorin,hogy a kutya pelusra lett szoktatva és emiatt gondok lettek...Nem kell pelenka.

2014. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De bocsi elfelejtettem írni hogy nem panelba lakunk hanem családi ház. És legtöbbet nappaliba van de most már azért megindul és megy a folyosón végig szobákba és ott süti el. Ez ellen valami? Vagy valaki aki ugyan így van?
2014. jan. 17. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem engeditek ki az udvarra kétóránként, hogy ott tudja elvégezni a dolgát és ne a lakásban? Csak ki kell nyitni az ajtót...
2014. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Valetta! Ülj le egyes! Valaki más?
2014. jan. 17. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz...Kiengeded elvégzi a dolgát,megdicséred és örökre elfelejtitek a pelenka fogalmát.
2014. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem hallottam ilyen hülyeséget, hogy kertes házban lakó kutyát pelenkára akarnak szoktatni. Azért gondolkozzál már el, hogy egy: hogy lehetsz ennyire lusta, hogy kinyisd neki az ajtót, kettő: jó nektek ott bent a kutyahugyos lakásban?
2014. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!