Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki Budapesti kutya menhely...

Valaki Budapesti kutya menhelyet linkelni ahonnan ingyen el lehet hozni kutyákat?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék ami nyugodt,és lehet mindig vinni sétálni,csak nekünk olyan kutya kéne ami nem vadsz féle hanem ilyen sima kutya, de közepesen sportos.. És közép méretű. Ilyen kutya fajta is kéne nekem.

2014. jan. 17. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden menhelyen kell fizetni egy minimális hozzájárulást. Ezért cserébe kapsz oltott, féregtelenített, chippes kutyát. De ez az összeg még mindig nincs annyi, mintha te fizetnéd ezeket a költségeket az orvosnál. Ha ezt a minimális költséget sem tudod vállalni, akkor ne akarj kutyát, mert mit csinálsz ha beteg lesz? Miből fogod jövőre beoltatni?


Ha pedig bemész egy menhelyre, ott elmondod a kéréseid a természetére vonatkozóan, akkor ők tudnak neked megfelelő kutyust ajánlani.


[link]

[link]

[link]


Most hirtelen ezeket a szervezeteket találtam googlebe írva.

2014. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De van rá pénzem:)
2014. jan. 17. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elnézést, ha szánsz rá pénzt. Csak ilyen ingyen kutya kérdések általában olyanok, hogy valaki teljesen ingyen szeretné.
2014. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha van rá pénzed, akkor ki tudod fizetni az nyamvadt ötezer forint körüli összeget egy olyan kutyáért, amire ennél jóval többet költöttek, nem?


Bármelyik menhelyre is mész, fogsz találni közepes testű, közepes mozgásigényű kutyát.

2014. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rex.
2014. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

[link]


tudom, hogy nem menhely, de ha nem viszik el őket, gondolom ők is menhelyre kerülnek nagyrészt:S


Nézd őt: [link]

2014. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem menhely,de az Illatos úton mindig száznál több kutya van.Oltva,chipezve lehet elhozni őket.

Ha onnan hozol,tényleg életet menthetsz.

Az elhozatalkor fizetendő összeget nem tudom.

Sok ismerősnek van onnan kutyája és mindegyikük meg van vele elégedve.

2014. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 éves kor felett fogadhatsz örökbe. Személyazonosság, és további dokumentumok bemutatásával, melyek a szerződéshez kellenek.
2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Árvácskánál Szentendrén(tömegközlekedéssel jól megközelíthető)ajánlanám név szerint Fülöpkét,aki egy tündér és már régebben,nyár óta bent van.Én vittem oda :)

Története:itt a falunkban valaki felakasztotta,sírva szólt az ismerősöm este 10-kor,hogy Ő vágta le a kötélről,bevitte magához,de a kutyái bántják.

Én bekönyörögtem az Árvácskához(sok millió köszönet Nekik!)és sk vittem fel hozzájuk vonattal.Gyönyörűen jött pórázon és a vonaton is nagyon kulturált volt,pedig sosem ült ilyen járművön.

Szóval kérlek nézd meg Őt,hogy a tragikus előzményeket el tudja felejteni egy jó gazdinál.Tacsikeverék,közepes.

Aztán vittem még fel 3 kölyköt,egy gazdis.Az Árvácska gazdikeresői között Frédi és Béni néven vannak,harmadik gazdis.

Őket tudnám ajánlani.

2014. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!