Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff jatekok?

Amstaff jatekok?

Figyelt kérdés
Olyan tevekenysegek amik illenek a fajtahoz?(pl.vizslanak a kereses,border collienak az agility)

2014. jan. 18. 13:24
 1/3 Hovarju ***** válasza:

Ha már az engedelmes feladatok jól mennek és a kutya elmúlt 1 éves, szerintem a súlyhúzás jó szórakozás lenne.


Illetve egyszer láttam frizbizni ilyen fajta kutyát, nagyon élvezte a dolgot.

2014. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokmindenre alkalmas, próbáld ki, mi jön be neki, meg persze neked. A súlyhúzás a legnyilvánvalóbb alternatíva, de más "kockás" sportok is vannak, nézz ki egyszer egy ilyen versenyre, mindenféle mozgásformát bemutatnak a kötélhúzástól a falmászásig. Ha meg ezek nem tetszenek, vidd el agilityzni, vagy akármit csinálni, nem az a lényeg, hogy szokványos legyen, amit csináltok, hanem hogy jól érezzétek magatokat és mozogjon a kutya.
2014. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat az a helyzet hogy en nem nagyon szeretem a sulyhuzast de megprobalom amugy szeretem az agilityt meg a frizbizest de sajnos a frizbi nem erdekli es az agilityt ma probaljuk ki,amugy kossz a valaszokat!
2014. jan. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!