Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon vannak Hokkaido...

NorberT99 kérdése:

Magyarországon vannak Hokkaido kutya tenyésztők?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Icy-itadaki kennel az egyetlen tudtommal,akik ainu-t(hokkaido)és shiba inu-t tenyésztenek.Gyulán vannak egyébként.
2014. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
Még nem tenyészti, mert fiatalok a kutyák. De fogja.
2014. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Január 6án volt 7 hetes vemhes az egyik kutyája...gyanítom már megszült...
2014. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy a korábbi kérdésedre is válaszoljak, úgy tűnik ezek a kutyák 1000 eurónál kezdődnek, legalábbis a shibákra még ezt írták, kétlem, hogy a hokkaido olcsóbb lenne, sőt.
2014. jan. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Itadaki Kennel válasza:
61%

Üdvözlök mindenkit!

Nagyon meglepett, hogy ennyire "jól" értesültek az emberek itthon a Hokkaido fajtáról :-)


Jelenleg 3 db van belőle Magyarországon: 2 fehér, ők az én kutyáim, Japánból érkeztek, a fajta őshazájából, Hokkaido szigetéről.

És van egy vörös kan, aki Lengyelországból lett importálva.

Európában kb 50-80 db Hokkaido van, nagyon ritka kincs!


Én nem Gyulán lakom, hanem Budapest mellett, és valóban Shibákat is tenyésztek.

Hokkaido kölykök a napokban fognak születni, ez lesz az első alom Magyarországon, és az első fehér alom Európában,Japán import szülőktől.


Üdv,

Illés Krisztina - Itadaki Kennel

www.hokkaido-ken.eu

2014. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:

Szia Kriszta!

Bocsi, le vagyok maradva, nekem még a kölyök képek ugranak be. A Gyulán én is meglepődtem, de hát nemrég költöztetek :)

Ha már itt vagy, világosítsd fel légyszi a kérdezőt a fajtáról, mert gyanítom hogy nem sokat tud róla ő sem és mások sem.

2014. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Itadaki Kennel válasza:
100%

Szia Gyöngyi,


Gyulán egy másik shiba tenyésztő lakik, sokszor összekevernek vele :-)


Mit is mondhatnék a fajtáról... a legjobb, legszebb, legokosabb, legszófogadóbb, legvidámabb... imádnivaló :-)


Pont jó a mérete (nem kicsi, nem nagy), a szőrét nem kell ápolni,és mivel vadász kutya, jól kijön más kutyákkal (persze csak azokkal, akiket ismer, együtt élnek vele).

Imád játszani, soha nem fárad el.


Amiért én rajongok értük: mindig csóválják a farkukat, mindig vidámak.

2014. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wertzu12345 válasza:

En is szeretnek kerdezni a fajtaval kapcsolatba. Kis Gyerekek melle mennyire ajanlott? Mennyire jo hazorzo kutyak? Mennyire engedelmesek?

Tovabba milyen arkategiriaba esnek?

Elore is koszonom!

2016. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tisztelt tenyésztőn kívül lett végül ilyen kutyája valakinek? Milyen fajtabetegségei vannak? Mennyi lett a piaci értéke? Mit tud, amit a többi kutya nem? Remélem nem kezdik el szaporítani, felhígítani, szorosan fogja a gyeplőt ilyen téren Krisztina. :-)
2017. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!