Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog v shi-tzu v...

Francia bulldog v shi-tzu v mopsz? Melyik a szerethetobb? Melyik a jobb odszebujos tars? Velemenyeket lecci, lakasba

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 23:13
1 2
 1/11 Jókérdés:) válasza:
0%
Szerintem a mopsz a legragaszkodóbb. Nekünk is az van. Úgymond családtag..csak egy dolgot kell nálla eltürni még pedig a horkolását..de viszont nagyon szerethető és nagyon tudja viszonozni :)
2014. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esmemmyire van kutyaszaga a mopsznak?:)
2014. jan. 18. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
francia bulldog is irtó kedves és aranyos, én őt választanám
2014. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem francia bulldogom van (meg volt is) és imádom, szóval őt mondanám.

DE nem mindegyik egyszerű eset. Az első bullym borzasztóan akaratos és makacs volt (és ez sokszor tipikus viselkedés náluk), nem volt vele egyszerű az első pár év. Mondjuk akkoriban annyira nem is érettem a neveléshez..

Meg sokan azt gondolják, hogy ők egész nap fekszenek és alig mozognak. Azért ez sincs így. Ők is ugyanúgy igénylik a mozgást és lefárasztást, főleg fiatal korban.

A mostanim pedig nagyon szelíd, nyugodt, a légynek sem ártana, de ő egy mentett kutya, sok rosszat élt át és eleve felnőttként került hozzám.

A shi-tzukat nem ismerem.

A mopsz is aranyos, de én inkább bulddog párti vagyok.


Amúgy bármelyiket is választod, mindenképpen jó helyről vedd, mert a bulldog és a mopsz eleve ezernyi betegségre hajlamos és nagyon nem mindegy hol veszed őket. Az ilyen szaporítós 30 ezres kutyákra még garantáltan ráfizetsz.

2014. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
te a tegnapi lány vagy, akinek arra kell a kutya, hogy egész nap simogassa? garantálom, hogy egy hét után megunod. majd akkor vegyél kutyát (100ezer forint vagy több), ha lesz napi 2-3 órád a sétára/futtatásra, egy kölyöknek ez sokkal többet jelent, mint a simi.
2014. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik alkalmas,de ne néhány tizesért vegyétek meg,hanem kennelből,szerződéssel,mert nagyon sok szaporított kutyánál jelentkeznek később méreg drágán kezelhető betegségek.
2014. jan. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mindegyik ragaszkodó, sőőőt a menhelyi keverék is ragaszkodó ugyanannyira, ha szereted és úgy neveled...ha lakásban tartod és állandóan veled van, bármelyik az lenne...


mutatok pár példát:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


8. [link]


9 (őőőő cukker) [link]


10. [link]


11. [link]


12. [link]


13. [link]


14. [link]


15. [link]


16. [link]


mindegyik összebújós társ, mindegyik egész nap veled lenne, mert te vagy az élete középpontja. Ha rosszabb sorból hozod őket, talán hálásabbak, ragaszkodóbbak (legalábbis nekem ez a tapasztalatom)...a bulldog és a mopsz betegesebbek, ha nem tudsz jó helyről hozni, és nincs pénzed több 10ezres számlákra, akkor inkább ne...a keverékek egyébként is egészségesebbek feltehetően:)

2014. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

még egy tündérke, olyan, mint egy manó:


[link]

2014. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem menhelyes, de aranyos, mopsz-bulldog keverék:


[link]


sürgősen eladó, a neten találtam. Nem szaporítókat akarok támogatni, csak legalább ne egy kutyagyárba kerüljön hanem egy babusgatós gazdihoz.

2014. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekünk shih-tzunk van és iszonyatosan bújos, ragaszkodó...imád emberek közt lenni és nem nagyon szereti, hogy ha külön van tőlünk...én az ilyen fajtát csak ajánlani tudom, nála ölelgetnivalóbbat még nem láttam :)
2014. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!