Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy magas energiaszintű,...

Egy magas energiaszintű, már-már hiperaktív, rendkívül okos beagle kutyához milyen kutya illene társként? Nem konkrét fajtára gondolok, hanem inkább mentalitásra? Pörgősebb vagy nyugisabb lenne az ideális? Hogyan hatnának egymásra az energiáik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy valamivel nyugisabb, de azért olyan, aki tudja vele tartani a tempót. Vagy aktívabb, ha te tudod vele tartani a tempót :D A lényeg, hogy látványos különbség legyen, mert ha rögtön egyértelmű a közöttük lévő rangsor, akkor kevesebb lesz belőle a hiszti, az is csak tessék-lássék.
2014. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Olyat még nem láttam, hogy a nyugodtabb kutya lenyugtatta volna az elevenebbet, csak olyat, hogy az izgága a másik fején ugrált ha kellett, ha nem. Úgyhogy én hasonló temperamentumút választanék, ha bírjátok energiával - mert sokszor 2 kutya nem egyenlő 2x1 kuyával, a rosszaság könnyen hatványozódhat. :)
2014. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Én egy öregebbet de játékosat választanék mellé. Mert akkor az öregebb tudja korigálni a fiatalabbat ha vm rosszat tenne vagy túl menne a határokon:)
2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!