Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hany kilot eszik egy heten...

Hany kilot eszik egy heten egy ir farkas kutya?

Figyelt kérdés
Ti melyik etelt ajanalantok en a Royal canin-ra gondoltam szerintetek?
2014. jan. 19. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

RC teli van gabonával és túl drága ahhoz képest,hogy a beltartalma siralmas.


Próbáld a BARF etetést.

2014. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok koszi de kb menyi kilot eszik?
2014. jan. 20. 07:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani hogy mennyit eszik.. eléggé sok tényezős dolog.


Mekkora pontosan a kutya. Miből mennyit eszik mert pedigréből nagyon sokat, orijenből relatív kevesebbet húsból megint 2kiló körül. Rajta van minden tápon hogy mekkora kutyához mennyit ajánlott adni, amit még felülír a kutya sokrszor mert valamelyik jobban valamelyik meg kevésbé hasznosít jól.

2014. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok koszi de akkor is ugy tobb mint 15 kilot hetenete csak nem eszik?
2014. jan. 20. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézusom,te jól vagy???


15 kg egy havi adagja egy 30-40 kilós kutyának.De nagyban függ a táp minőségétől.


Chappi meg ilyen hulladék márkákból,akár 30 kilót is megeszik,jó pénzért,jobb tápból pedig kevesebbet.


De ez függ a kutya méretétől,korától,aktivitásától.Kölyökként kevesebbet,felnőttként valamivel többet.

Kb. 20kg/hó egy jobb minőségű tápból.

2014. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát az én 50kilós kutyáim fejenként hetente 10-11kilót esznek. De én nyerhússal etetek ez a mennyiség tömegre sokkal kevesebb ha tápot kapnak.. De ezt is írtam.

Egy nagyobb írfarkas simán megehet 14-15kiló húst hetente persze nem ez a jellemző ha minimum súllyal számolok akkor a heti 10kiló jön ki náluk is, de mondom függ attól hogy mennyit mozog a kutya mennyire hasznosít jól stbstb

2014. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2014. jan. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!