Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek 90% át a kutya húzza a porázón? Ha nem is húzza de legalábbis ő megy elől és vezeti az embert.

Figyelt kérdés
nem értem. de tényleg alig látok olyan szép sétát ahol a kutya a gazda mellet sétál. ezt az emberek élvezik? én butaságom, de tök amatőr voltam amikor vettem a kutyámat, de még is tudtam hogy mikor húzz vagy előttem megy az nem normális és kellemetlen érzés. ezért mindent megtettem hogy megoldjam ezt a problémát és egyszerűbb volt mint gondoltam.
2014. jan. 19. 21:50
1 2
 1/20 piriiiiii ***** válasza:
Jézuskrisztus, miért ráz ki a hideg az utolsó mondatodtól?!
2014. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mert nem tanították meg pórázon sétálni.


Az utolsó 3 soros mondatra gondolsz? :D

2014. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a séta azt jelenti a kutyával, hogy póráztávolságon belül szagolgathat. Bizonyos esetekben láb mellé rendelem, de az nem séta, hanem szimplán haladás.
2014. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 piriiiiii ***** válasza:
Igazad van, kettes. :D
2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Séta közben miért kéne láb mellett mennie? Amúgy meg h ha sétánál hagyom, h előttem menjen a kutya, attól még nem ő vezet engem...
2014. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Én például azért hagyom, mert jobban utálom a melót, ami a pórázfegyelemmel jár, mint amennyire zavar a pórázhúzás. Meg mert általában 2-3 kutyát sétáltatok egyszerre, megőszülnék, mire megoldanám, hogy fegyelmezetten menjenek pórázon. Van, hogy láb mellé rendelem őket pórázon is, akkor az rendes szemkontaktusos lábnál követés.
2014. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kutya alapvetően gyorsabban megy, ezért halad általában elől. Ez nem azt jelenti, hogy ő irányít, csak sokan szeretik ezt beleképzelni a dologba, főleg a kutyaiskolák. Én sem szeretem, ha folyton mellettem megy, mehet elől, ahol engedem, de nem húzhat!
2014. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát az tény ha a kutya előtted halad és közben szaglászik és, akkor az olyan mintha a falka megy vadászni és a falkavezér elől halad.
2014. jan. 20. 13:04
 9/20 anonim ***** válasza:
Megosztanád, hogy hogyan sikerült elérned? Én nagyon kíváncsi vagyok rá.
2014. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem olyan. Sőt képzeld, vadászaton nem feltétlenül a falkavezér megy elöl...
2014. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!