Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterriernek milyen száraz...

Bullterriernek milyen száraz tápot?

Figyelt kérdés
Egy tenyésztő azt írta, hogy a Brit Care nem jó, mert lisztes. Sokan, viszont azt írták a Brit a jó. A bulloknak Royal Canin, és Bosch szóva jöhet?

2014. jan. 19. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A royal meg teli van gabonával,a bosch elmegy.


Én az allergiás kutyámat etetem azzal,csak attól nem lett baja.Egyébként a BARF-fal többre mész.

2014. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

most lehet lepontoztok, de sztem ezek az extra tápok se annyira jók ám mint amennyire fel vannak spanolva, olyan mint az ember kajak, van benne áttverés.

én sem veszem meg a legótvarabbat, de sztem egy chappi meg hasonlo kategóriásak már simán etethetők a kutyákkal.

enyémek is azt kapnak, meg kutyakonzervet, kenyeret, tejet már nem adok nekik csak ritkán mert vki ezt javasolta.

2014. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Etethetők,persze,de jót nem tesznek.Olyanok,mint a gyorséttermi kaja.
2014. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a chappi meg hasonlók tele vannak minden sza.rral...ízfokozó,színezék és mesterséges adalékanyag.

A szerinted drágább tápok,ezeket kikerülik és valódi húst raknak bele,csőr,bőr,toll meg ilyenek helyett,amit húsként tüntet fel a chappi...


Egyébként a kenyér a maradék és a tej,egyáltalán nem kutyának való.Éppen nem fog belehalni,de baromira nem egészséges.


Mintha te 0-24 gyorsétteremben ennél..és ne csodálkozz,hogy 45 évesen meghalsz.

2014. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Mındenkeppen kapjon a tap melle hust ıs csırket elsökörben,kesöbb vörös husokat belsösegeket ıs nem kell megıjedned eleınte valtozık a szeklete majd de az ıs be fog allnı. csak csırke csöves csontot combcsontot ne mast ehet.

2014. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!