Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez reális elképzelés?

Ez reális elképzelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Költözés miatt sajnos nem tudom elhelyezni a kutyámat,kb. 2 hónapra.Panzióra gondoltam,mivel eladni,vagy menhelyre dugni nem fogom.


Ha komplett 2 hónapra elvállalja valamelyik panzió,szerintetek a havi 30-40 ezer ft,reális összeg amennyit kérhetnek érte,vagy többre kell számítanom??


Esetleg tapasztalatokat is meghallgatok,illetve panzió ötleteket.A dogmopolite panziót néztem,nagyon impozáns viszont nem tudom,elvállalnák-e ennyi pénzért.

Amstaffról van szó,jól szocializált,de határozott embert igényel.Más kutyákkal jól kijön,kanokkal és szukákkal is,és ivartalanítva van.


2014. jan. 19. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a Népligetben a Strázsában.Ha panzióra van szükségem,oda szoktam vinni a kutyámat.

Nagyon ritka az ilyen eset,de a kutya szeret odajárni,már rángat be a kapun.

2014. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, hogy a duplája (napi 3 ezer), de elképzelhető, hogy lehet alkudni.
2014. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a standard át az napi 3000 körül mozog. De ennyi időre talán kaphatsz kedvezményt.
2014. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem is gondoltam volna,hogy a dogmopolite ennyivel drágább.A strázsát viszont nem ismerem..."elbírnak" egy staffival?:)
2014. jan. 19. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már náluk egy jópár,plusz az én bullterrierem is,nem kispályás a kutyuskám pedig.
2014. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!