Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?...

Mi baja lehet a kutyámnak? Nagyon sokat pisil és liheg!

Figyelt kérdés
Leszögezem, megyünk 4-re állatorvoshoz, de szeretném tudni, hátha valakinek van hasonló tapasztalata. Fél órája nekiállt nyüszíteni, levittem, azt hittem, csak simán kakilnia kell. De ehelyett rengeteget pisilt, néztem a pisijét, nem barnás színű. Étvágya van, inni iszik. Sima felfázás lenne? Azt tudni kell, hogy tegnap sajnos elszökött séta közben, mert petárdáztak és nagyon megijedt. Lehet, hogy valamit összeevett?
2014. jan. 20. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

lány?


gennyes méhgyulladás? babézia? hugycsőhurut?

2014. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiderült. 'Csak' bélfertőzés, fosott, ami miatt rengeteget ivott, ezért pisilt olyan sokat. Köszi a választ.
2014. jan. 20. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
:))) szuper:) esetleg normaflore-t itathatsz vele is, mint az emberekkel, azt szokták adni, jót tesz a pocaknak:)
2014. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Kapott egy hatalmas adag antibiotikumot szuriban, most már teljesen normális a széklete.
2014. jan. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!