Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára nő meg egy felnőtt...

Mekkorára nő meg egy felnőtt exta mini yorki kutya, hány kiló és hány centi?

Figyelt kérdés

#kistermetűkutya
2014. jan. 20. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

A miénk egy kilónál szinte sosem volt több, akkora volt, mint három ököl egymás mellett :)


Picurka volt :)

2014. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem nő meg semekkorára,ugyanis nem létezik,mint már kb.milliószor le lett írva.

Sem mini,sem extra mini nincs,a standard egyféle méretet ír elő.

Amit szaporítók rásóznak tudatlan emberekre mini meg extra mini néven,azok a mérethatár alatti példányok,jó eséllyel nem egészségesek és készülhetsz,hogy nem is élnek sokáig.

80 dekás volt a legkisebb,amiről hallottam,másfél éves korában le kellett altatni az öröklött betegségei miatt.

Azért van a fajtánál alsó súlyhatár,mert az az alatti kutyák már nem garantálható,hogy egészségesek lesznek.Szaporítók párosítanak méret alatti,tehát tenyésztésre alkalmatlan példányokat,majd az utódokat sózzák rá a vevőkre mindenféle kamu névvel,mint pl.extra mini.

2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

1-1,5 kg, és egy nagyobb bögrébe belefér.


De inkább azt kérdezd meg, hogy mennyi ideig fog élni, és hogy mekkorák lesznek az állatorvosi költségek egy ilyen állattal. Mert elég nagy esélye van, hogy nem fog szép hosszú életet élni, ám annál többször lehet majd látogatni az orvost vele.

Ezek a mini kutyák nem is tartoznak bele semmilyen elfogadott kategóriába. Vegyetek inkább egy normál yorkit, jobban járnátok vele.

2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
97%
Vegyél szerintem normál méretű, egészséges yorkit! Nekem is van egy, ráadásul egy "nagyobb" példány, de nincs vele semmi baj, lakásban is nagyon jól viselkedik, semmivel nem okoz több kényelmetlenséget, mint egy ilyen "mini"
2014. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Köszi a lepontozást azért, mert nekem nagyon kicsi yorkim volt. Egyes voltam.
2014. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
És tizenkét évet élt. Bocsi!
2014. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy a yorkied kis méretű volt, de olyan, hogy MINI YORKIE vagy EXTRA MINI YORKIE nem létezik!! Yorkie van és pont!!


Extra minit veszel 8 hetesen és jövőhéten kiderül, hogy jaaa, még csak öt hetes, alultáplált, beteg, azért ilyen kicsi. A hab a tortán, hogy még keverék is.


Szerintetek egy extra mini vizsla mennyibe kerül? Azt hallottam az az új divat!


Agyam eldobom.

2014. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Mindezek ellenére MÉGIS AKKORA VOLT a kutya, mint amennyit leírtam! Hogy ezért miért NULLA pont jár, ezt elmagyaráznád??
2014. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt sugallod,hogy nyugodtan vegyen bárki ilyen kutyát szaporítótól,hiszen a tied is 12 évig élt és nagyon apró volt.Sajnos elenyészően kevés ilyen kutya él eddig.

Minden eszközzel azt kell az emberek fejébe verni,hogy ne hagyják becsapni magukat és ne támogassanak szaporítókat a vásárlásukkal.

2014. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

Hivatalosan nem létezik,DE A GYAKORLATBAN MÉGIS VAN!!

Nekem is van,nincs egy kiló és már 5 éves.Ja és tenyésztőtől vettem,hobbi célra.Egész véletlen született ilyen picikutya abba az alomba a standard méretű tesók mellé.

2014. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!