Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő egy pomerániai...

Szerintetek ő egy pomerániai törpespicc?

Figyelt kérdés

8 hetes a képen de szerintem jól átvertek.. Ha keverék akkor van ötletetek milyen? A farka ugyanúgy kunkorodik mint a pomerániainak szóval gondolom az anyja vagy apja az volt.


[link]


[link]


2014. jan. 20. 16:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
[link] ez a kép volt a hirdetésben
2014. jan. 20. 16:40
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelsz? Ezerszer leírtuk, hogy nagyon ritka fajta és 300.000 forint alatt nincs. Van törzskönyve? Ha nincs, akkor keverék és majd felnőtt korára kiderül, hogy mire hasonlít inkább.
2014. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Magyarországon nem is nagyon van ilyen fajta, ha mégis, borzasztó drága, és biztos nem kapsz tk. nélkül.

A minap találkoztam egy "pomerániai"-nak vett kölyökkel, akiről persze az első orvosi vizsgálatnál kiderült, hogy egy 5 hetes körüli spicc mix, aki alultáplált és bélgyulladásos.


A te kutyád első ránézésre mudi keveréknek tűnik nekem...

2014. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szegénykém... Szerinted jól átvertek? Komolyan? Sajnos igazad van, a gyanúd helyes. Hát ez a kutya még csak nem is hasonlít rá. Magyarországon elég nehéz beszerezni, horribilis áron mozognak, fél millió forintot is elkérhetnek érte. Ha pomerániai lenne a kutyusod, akkor arról hidd el, tudnál. Alig van ilyen blöki az országban. Körülbelül 99%, hogy egyik szülője sem volt az. Ha valakinek van pomerániaija az biztos, hogy ivartalanítási kötelezettséggel vette, de ha ivaros is akkor is tuti, hogy nem pároztatja, főleg nem más fajtájú kutyával.


Sajnálom, ettől függetlenül arra gondolj, hogy gazdagodott az életed egy kiskutyával, akiért te vagy a felelős, tanítanod kell, gondoskodnod róla. Cserébe a világ legőszintébb szeretetét kapod.

2014. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kiskutya egy eszméletlen édes kis spitz keverék. Nem fajtatiszta pomeráiai, vagy másik nevén törpespitz az egyértelmű, de nagyon szépséges a törpe. Rengeteg kutyát hirdetnek annak, de azt tudni kell, hogy az országban talán 3 kennel van, ahol tenyésztik ezt a fajtát. Nem könnyű hozzájutni, nem csak az ára miatt, amire jól írták, hogy 1000 euro környékén mozog, hanem azért is mert kicsik az almok ezért hosszúak a várólisták.
2014. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ezek szerint a szülőket nem is láttad.

Ezt így egy ilyen fiatalkori kölyökképről nem tudnám megmondani, 4 hónaposan már jobban fog hasonlítani az adott fajtára, de biztosat majd 1 éves korban.

2014. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 sippara ***** válasza:
86%

Jól átvertek, és bőves-bőven meg is érdemelted. Ha ezt a kiskutyát te megvetted pomiként, én egy jó szemészt is felkeresnék, mert már kép alapján is annyi köze lehet egy pomerániaihoz, mint az Illatos út BÁRMELYIK lakójának (gy.k.: négy lába van, egy feje, két fül, két szeme és valószínűleg ugatni is tud).



OFF: Mielőtt nekem jön a fél oldal: úgy EGYÉBKÉNT imádni való kiskutya, a szemei különösen tetszik, de az a hozzáállás, amivel a "gazdája" megvásárolta a "tenyésztőjétől" egyszerűen undorító számomra, egyértelmű módon le volt itt sz@rva minden, csak jó óccsó legyen, és a szerencsétlen, aki szanaszét elleti az anyját, hajlandó legyen azt hazudni, hogy pomerániai.

2014. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Platypus ***** válasza:
Már a hirdetéses képen is egyértelmű, hogy valami göndör szőrű is volt a felmenők között. A fejformájában semmi spicces nincs, kétlem hogy akár az egyik felmenő is az lett volna. Nemhogy pomerániai, de semmilyen spicc.
2014. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem az volt a célom hogy olcsón beszerezzem, így is jó sokat fizettem érte. Normális véleményekre voltam kíváncsi nem tudom miért kell ezért lenézni.. És ha keverék akkor mi van? Kulonben is egy szóval se mondtam, hogy Magyarországról van... Mellesleg van benne pomerániai csak nem tudtam rendesen lefényképezni mert folyton mászkál. Engem nem érdekel ha keverék, szeretem és csak ez számít.

Aki normálisan válaszolt annak koszonom!

2014. jan. 21. 09:51
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értelek. Elárulod, hogy ha nem az volt a célod, hogy vegyél egy olcsó pomit, akkor mégis mi? Miért vetted meg? Miért nem néztél utána, mielőtt kifizetted érte a szerinted nem kevés pénzt? Én ha egy botmixert veszek, akkor is megnézem a kínálatot, a tipusokat, elolvasom a neten a véleményeket, teszeteket és nem veszem le a legelső boltban a legolcsóbbat a polcról.
2014. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!