Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát tartanátok együtt...

Kiskutyát tartanátok együtt kiskutyával?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy maltai kkiskutyat viszont jovore kisbabat is?Hogyan egyeztethetö össze a kettö?sétáltatások...van valaki hasonlo helyzetben h van kiskutyàja és a gyerekvállalás még csak ezután jön?hogyan tervezitek?
2014. jan. 20. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi most várunk babát. Két 70 kilós kiskutya is számít? Őket is kell sétáltatni és a babával is kell majd sétálni. Baba felkötve anyára vagy apára, kutyák pórázra és irány a természet!


Arra vigyázz, hogy ne egyszerre legyen kölyök kutyád és csecsemőd, mert mindkettő külön-külön is sok figyelmet igényel. Nem árt, ha a kutya már legalább 1-2 éves és jólnevelt, mire jön a baba. Vagy a baba legyen legalább 3 éves mikor jön a kutya.

2014. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Márciusban fogok szülni,30 kilós kutyánk van.A kutya jól nevelt,enélkül nem is lehet.


Babakocsival fogom vinni a picit,a kutya is velünk fog jönni.Illetve párom is sokat segít nyilván.

A kutya meg fogja érezni kezdetben,felborul a ritmusunk,de igyekszem kielégíteni mindenki igényeit.

Nem lesz sem bezárva,sem kikötve emiatt,lehetséges,hogy nem fogunk tudni minden nap sétálni menni,de a kertben biztosan játszunk.


A kisbaba és kiskutya viszont tényleg ne jöjjön egyszerre.Az maga a halál.


Ja,és a mocskos anyagiak.Egy kisbaba nem olcsó,ezt mindenki tudja,viszont egy kutya sem.A fajtatiszta kutya vételára önmagában is húzós,de orvosra is költeni kell és kajára is.Érdemes számolgatni minden téren,hogy baba mellett is belefér-e a kutya.

Jó táp,orvosi ellátás stb.


Fontos,hogy ne szoruljon háttérbe a kutya a baba miatt,de persze a kutya se legyen a gyerek előtt.

2014. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kiskutyát most szeretném következö honapba..mire akisbaba megérkezik addigra a kutyus 1-1,5 éves lesz.én azon aggódok hogy ugye benti kutya lesz, és hogy a kicsi nem kap e el töle valamit..illetve a sétáltások, ha pl a párom dolgozik kkor hogyanoldom meg
2014. jan. 21. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:

A sétához kezdetben mindenképp segítséget kell kérned.Máshogy nem megy,ha egyedül vagy.


Amennyiben jó helyről (tenyésztőtől) vásárolsz kutyát,és folyamatosan oltott,féregtelenített,parazitamentesített a kutya,akkor nem kap el tőle semmit.Persze,nem egy ágyban kell őket altatni..:))


De normális,higiénikus tartás mellett senkinek nem lesz semmi baja.A gyerekek immunrendszerére pedig nagyon jó hatással van,ha állatok között nő fel.

2014. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha most meglesz a kutya, akkor nyáron járhattok vele kutyaoviba, utána iskolába és mire jön a baba, addigra lesz egy jólnevelt, megbízható kutyátok, akivel lehet normálisan, rángatás nélkül pórázon sétálni vagy akár anélkül is. Ekkor már csak az kell, hogy babakocsi helyett testen hordozva sétálsz a csecsemővel és akkor nem vagytok aszfalthoz köve sem. Természetesen sokkal nehezebb lesz úgy, hogy a gyerek mellett a kutyát is neked kell ellátnod, de csak akarat kérdése a dolog. Arra készüljetek fel, hogy a kutyás élet az eddigiekhez képest más életforma! Innentől nem csak kettőtöket és majd a babát kell számításba venni, hanem a kutyát is. Például a közös nyaralások alkalmával. Döntsd el, hogy megéri-e neked a plusz kényelmetlenségeket ez:

[link]

2014. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én ugy érzem hogy nekem megérné..én alapjába véve olyan ember vagyok aki imádja azt ha valakivel foglalkozhat, nevelheti, gondoskodhat róla..tudom hogy egyformán kell foglalkozni a kutyával és a babával is, de ha a párom segit akkor szerintem menni fog..mivel kint élek külföldön, nincsenek barátaim sajnos..a barátom német, én kijöttem hozzá..nekem csak ö van itt, és szükségem van egy barátra :)és ugy érzem egy kutyus erre a legalkalmasabb..és ha késöbb jön egy baba is akkor leszek a legboldogabb :)
2014. jan. 21. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok a gyerekek akik kutya mellett nőnek fel, bizonyitottan erősebb az immunrendszerük :)
2014. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen olvastam, és hogy lelkileg is erösebbek lesznek, baratságosabbak :)
2014. jan. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!