Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én kutyám rendszeresen...

Az én kutyám rendszeresen eszik a szőlőt. Lehet valami bajuk? (Többi és videó lent)

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a videóban azt mondja hogy a kutyákra halálos a szőlő már kis mennyiségben is. Az én kutyám 4 éves, és egész életében ette a lugasról a szőlőt, ahogy mama 10 éves kutyája is. Eddig semmi bajuk nem volt. Lehet ezután ? Én nem hiszem.



2014. jan. 21. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz bajuk :)


A mi vizslánk a körtefáról eszi a körtét állandóan, nagyon mókás, hatalmasakat ugrik és le-leszakít egyet, megeszi, már ugrik is még egyet :)

2014. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny lenne rá, akkor már tapasztaltátok volna, hogy baja van tőle. Kevés kutya érzékeny a szőlőre, de évekkel ezelőtt volt itt a gyakorin egy történet, ahol a gazdi és a yorkija közösen megettek egy zacskó mazsolát és a yorkit nem tudták megmenteni. Az enyémek is zabálják a szőlőt a lugasról és minden ismerősöm kutyája szereti, amelyik hozzáfér. A szőlő inkább a jobb félni, mint megijedni kategóriába tartozik. Meg aztán az se mindegy, hogy mekkora a kutya, mert attól, hogy a 2 kilós yorki nem bírta a mazsolát, még lehet, hogy az én 70 kilós kutyámnak semmi baja se lesz napi 1 kiló szőlőtől.
2014. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én kutyám olyan 7-8 kiló lehet a mamáé olyan 35 körül.
2014. jan. 21. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!