Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó vagy mopsz? Melyiket...

Törpilla1987 kérdése:

Tacskó vagy mopsz? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
33%

Egyiket se.


Miért pont ez a két fajta?

Eléggé különbözőek.

2014. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
50%
lustáknak mopsz,fitteknek tacskó
2014. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

Mindkettő tetszik. Ezért ez a két fajta.

Egyiket se? Miért?

2014. jan. 21. 15:03
 4/79 anonim ***** válasza:

Off :

Nekem mopsz -tacskó keverékem van ,nagyon jó fej .:-) Sokan mondják tök jó mix ;-).

2014. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira vagyok ezért a 2 fajtáért oda e akkor mr inkább mopsz. Az tény hogy a mopsz most sokkal divatosabb mint egy tacskó. Ez tény, de a tacskó egészségesebb fajta. Én bármelyket ha választanám a helyedbe, nem vennék, mert mndkettő elég "népszerű" menhelyeken sajnos, de akkor inkább a tacskóból ott többet találsz, és vannak nagyon szépek is. És nagyon hálásak hidd el, állatmentőzöm, szívesen segítek olyan találni amilyenre gondoltál.
2014. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a mopszot mondanám:) Mivel az egész családunk mopszmániás. Bár még egy sincs:( De idővel..:D Neked is biztos jobban húz az egyikhez a szíved:)
2014. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
Tetszik a mopsz "nyomi" pofája. :) De félek, hogy betegesebb lenne, és talán egy tacsinak házi kosztot is jobban lehetne adni. Olyat szeretnék, aki évekig velem lehet, egészségben, szeretetben. Akivel boldogíthatjuk egymást.
2014. jan. 21. 15:11
 8/79 anonim ***** válasza:
(Egy ellenérv a mopsz ellen ,iszonyat hullik a szőre mindig.)
2014. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem inkább a tacskó, nem szeretem a röfögő kutyákat. De biztos van, aki pont emiatt kedveli jobban.
2014. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
Akármennyire tetszik a mopsz... Lehet, mégis a tacskó mellett döntök. Talán nem olyan kényes jószág. Legszívesebben tartanék mindkettőt. :) De hát egyelőre egyre gyúrok. Vagyis kert kellene... Mert lakásban nem szeretném tartani. Úgyhogy most a vonzást próbálom még. :)
2014. jan. 21. 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!