Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanításon kívül van más...

Ivartalanításon kívül van más megoldás?

Figyelt kérdés

Fél éves francia bulimat ivartalanítani kellene, de nem vagyok abba biztos, ha most nem is, de 4-5 év múlva nem szeretnék kiskutyákat. Törzskönyves kutyus és mondta a tenyésztő, hogy kár lenne ivartalanítani.. Félre értés ne essék, nem szeretnék kiskutyát jelenleg, de kitudja mit hoz a jövő :) Nem tudtok olyan megoldást, ahol nem pakolják ki szegényt, de mégis meggátolná a vemhességet?


Előre is köszönöm



2014. jan. 22. 13:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
tüzelő kutyát tilos iskolába vinni mert megzavarja a többi kutyát. Ahogy kiállításra is tilos tüzelő szukát vinni.
2014. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen érvekkel semmiképp se kezdj neki, az hogy szerinted szép meg erős az nem jelent semmit... Mellesleg nem sok lesz az utódaiban belőle.
2014. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
98%

Így van, tüzelő kutyával nem járhatsz iskolába. Az az időszak kiesik.

Tüzelő szukát sétáltatni is csak pórázon ajánlott és olyan időpontban, amikor a lehető legkevesebben vannak az utcán.

Egyébként ha ivartalanítod a kanodat így is meg fogja "viselni", ha mellette ott fog tüzelni a szuka. Csak a golyóitól szabadul meg, attól még az ösztön hajtani fogja, csak nem lesz képes befedezni.

2014. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előttem szóló, az ösztön megmarad. A napokban voltam orvosnál a kutyámmal, mert bár ivartalanítva van egyszerűen begyulladt a töke a sok tüzelő szukától akikkel játszik.
2014. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
97%
Suliba tüzelő szukával, na azt megnézném. Úgy rúgnának ki, hogy a lábad nem éri a földet. Ennyi hozzáértéssel inkább ivartalaníts.
2014. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nyilván nem tudja befedezni senki, mindenütt másutt pedig ott vagy vele és azonnal elzavarod aki bepróbálkozik! De maradjunk csak inkább az ivartalanításnál!
2014. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Azért nem voltam ezzel tisztában, mert még oviba járok velük.. nem hiszem, hogy egyből így kellene reagálni. :)

Nem fogom ivartalanítani úgy döntöttem.. a kérdésemre a választ meg köszönöm kedves első :) Pénteken rákérdezek az orvosnál.

2014. jan. 22. 15:07
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Tehát elfogadtad az egyetlen rossz választ? :) Gratulálok!


Megmondtuk, hogy ha nem akarod tenyésztésbe vonni, akkor ivartalanítás, ha meg akarod, akkor addig vigyázni kell rá. A gyógyszer nem opció, mert tönkremegy tőle a kutya egészsége és a vége úgyis az ivartalanítás. Meg amúgy is mit szeretnél, begyógyszerezed, utána meg hagyod kufircolni hátha összeszed valami jó kis betegséget a ki tudja milyen kantól?

2014. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy oviba suliba akárhová jársz jelenleg. Annyit szerintem még az is tud akinek nincs kutyája, hogy egy tüzelő szukától megőrülnek a kanok. Ha már ennyi megvan, csak odáig kellene eljutni, hogy egy suliban ahol a kutyának a gazdára kellene koncentrálnia több, mint bunkó dolog odavinni egy tüzelő kutyát. Ahhoz is csak gratulálni tudok, hogy az egyetlen olyan válaszát fogadtad el, akinek még kutyája sincs, feltételezem ezért hozott macskás példát. Szerintem te már régen eldöntötted, hogy majd te nagy tenyésztő leszel, és csak megerősítésért jöttél ide. Viszont köszi a kennelnevet, legalább tudom honnan ne hozzak kutyát.
2014. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Szívesen a kennel nevet.. soha nem jutnál kutyához ott, mivel nem Magyarországon adják el őket, hanem külföldön :)

Tudom, hogy segíteni akartatok, de ez a tipikus magyar cinizmus nem a legpozitívabb dolog. :) Első válaszadó legalább normális volt. És mivel kutyaoviba egy kutya sem tüzel még ezért nem tudtam.. Mekkora bűn :)

2014. jan. 22. 17:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!