Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanított kan kutya...

Hegedus Mate kérdése:

Az ivartalanított kan kutya jelöl még attól, hogy ivartalaníttatva van?

Figyelt kérdés
Most állunk az előtt, hogy ivartalaníttassuk a kan boxerem és nem tudom, hogy jelöle a attól ha kivan heréltetve?

2014. jan. 22. 16:51
1 2
 1/15 sippara ***** válasza:
0%
A jelölés a gazdának szól, namost te nem leszel se keményebb, se következetesebb, se tapasztaltabb attól, hogy a kutyának kiveszik a heréit.
2014. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs gond a falkasorrendben, akkor nem fog jelölni.
2014. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen hülyeség már? Semmi köze a falkasorrendhez a jelölésnek! Ez ösztönös.
2014. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálunk k.urv@ nagy gáz van, mert ivartalanítva is jelöl :D
2014. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A falkasorrendel max akkor van baj ha felül akar jelölni a kutya, egyszer kipróbáltam olyan gyorsan még nem futott el fától :D

Sőőőtt hág más kutyákat a jelenlétemben szörnyű.. lehet csak a 90. helyen vagyok.. tudnám hogy akkor mért jön ki bárhonnan 1-2. szóra ? :)


Ha már el kezdett jelölni és utána ivartalanítjátok akkor fog jelölni szinte biztos. Szukáknál is van amelyik emelt lábbal pisil és jelöl.. Ennek semmi köze a falkasorrendhez

2014. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 sippara ***** válasza:
82%
Ácsi, milyen jelölésről beszélünk? A sima, totál normális jelölésről (ebben az esetben nem értem, miért született a kérdés), vagy arról a jelölésről, amiről általában kérdezni szoktak (kanapé, ajtófélfa, tv-állvány - típusú jelölés)? Ha az utóbbi, akkor igenis falkasorrend, ha az előbbi, akkor meg bocsánat, totál félreértettem a kérdést
2014. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sejtettem, h ilyesmi lesz a dolog mögött :D

Amúgy sokan a növényzet miatt szokták kérdezni (tudod, h kiég a kertben a kan jelölésével), én egyből erre gondoltam :)

2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sippara kérdése merült fel bennem is :D :D :D JOGOS!!!

Ha a kutya lakásban jelöl, akkor ő a vezető.

Kint meg jó hogy jelöl, hiszen pisilnie kell :D

Az viszont, hogy egy kutya hág más kutyát a gazdi jelenlétében, akkor is bunkóság, ha egyébként szófogadó!!!!!

2014. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Áruld el légyszí hogy gondoltad a kérdést, megöl a kíváncsiság :D
2014. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak.!!

Én úgy akartam fogalmazni ezt a mondatot, hogy ha ki lesz heréltetve a kan kutyám attól még fog-e jelölni az udvaron mert én nem lakásban tartom vagy esetleg még sétáltatás közben jelöl-e?

2014. jan. 22. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!