Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családiba költözünk és szeretn...

Amasik kérdése:

Családiba költözünk és szeretnék egy nagytestű kutyát . A samoyed, a border collie és a husky közül nem tudok választani. Szerintetek Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Utánna néztem már mindennek, kérdezősködtem . Sokat törődnék vele stb. csak nem tudom melyik legyen . Tudom hogy mind külön-külön egyéniség . De ezek közül szeretnék választani . Kérlek a kérdésemre válaszoljatok !
2014. jan. 22. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor nagytestű kutyát akarsz, vagy ezek közül valamelyiket? :)

Egyébként azt válaszd, amelyik hozzád a legjobban passzol. Mivel téged nem ismerünk, ezért ebben a kérdésben nem segíthetünk, legalábbis amíg el nem kezdesz mesélni arról, hogy mihez akarsz kezdeni a kutyával.

2014. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
0%
nagytestűnek ajánlanám a kaukázust, de a husky is megfelelő :))
2014. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát igazából olyan kutyát szeretnék akivel lehet sokat játszani sportolni mivel sportos vagyok. Okos kutyát szeretnék . NAgyobb testűt szeretnék , nem házörzésre . Ilyen kicsit nagyobb szőrűt . Bár a samoyed szőrével kicsit meggyűlne a bajom :D
2014. jan. 22. 21:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Más karakterű a szami/husky és bc.

Mennyit mozgatnád naponta? Mit sportolnál vele? Kutyasuli? Volt már kutyád?

2014. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1. válaszoló : Nagytestű kutyát és ezek a kutyafajták közül. Bár meghallagtok más fajtákat is de inkább ezekhez ,,húz a szivem " :)
2014. jan. 22. 21:37
 6/24 anonim ***** válasza:
Na most akkor egy a kérdés: mit szeretnél sportolni vele? Mert ha agilityzni szeretnél vele, akkor bc, ha meg futni, túrázni, szánt vagy mást húzatni, akkor husky.
2014. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mennyit tudnék vele foglalkozni : Hát reggel , aztán mikor hazajövök és estefelé nem tudom pontosan hogy 4óra 39 perc vagy iylenek :D De azért szerintem sokat tudnék vele foglalkozni . Sport hát én nem gondolkodztam hogy pontosan mit de igy futnék vele , labdáznék kirándulnék , ha ugy van turáznék meg iylenek . Igen volt már kutyám palota pincsi .Vagyis még midnig megvande már nagyon öreg .
2014. jan. 22. 21:51
 8/24 A kérdező kommentje:
A kutya sulit még nem tudom . De ha van lehetőség akkor szerintem igen, elmennénk .
2014. jan. 22. 21:53
 9/24 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Akkor ha már a sport részét eldöntötted, hogy mi érdekel igazán, akkor már csak az a kérdés, hogy mennyire vagy határozott, tapasztalat, stb. Mert azért egy bc-vel sokkal könnyebb,mint egy huskyval. A huskyhoz azért kell egy határozott fellépés.

2014. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Na de ha utánaolvastál, akkor mit nem tudsz? A szamojédról mondjuk én sem nagyon tudok nyilatkozni, de a huskynak tuti, hogy nagy mozgásigénye van, a bordernek meg foglalkozásigénye, az nem éri be futkosással meg ilyenekkel, az agyát is le kell foglalni. Azt meg gondolom tudod, hogy az ilyen fajtákkal nem csak lehet, hanem kell is sportolni, nem lehet őket berakni a szekrénybe vizsgaidőszakban vagy ha éppen olyanod van. Szóval kirándulni, labzádni egy akármilyen menhelyi keverék is jó, ezeket minden kutya szereti (kivéve a látványosan egészségtelenek, pl. a nyomott orrúak), csak az a nem mindegy, hogy a te igényeiden felül neki mit kell biztosítanod, és hajlandó vagy-e erre 10-15 évig.

És ugye bent lenne a házban?

2014. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!