Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jakoledy bullterrier kennel...

Jakoledy bullterrier kennel vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen színű kiskutyák születnek a leggyakrabban?

Üdv: Kinga



2014. jan. 22. 22:41
 1/2 LamboLover válasza:

Milyen színűek? amilyenek a szülők. Vagy ha fehér, akkor fehér + amilyen a többi ős volt. Szóval szinte bármilyen.

Ezt a kennelt speciel nem ismerem, de ha ráveszed magad és felhívod mondd már meg az árat, érdekel :D

Mikor én kerestem kutyust felhivtam egy tenyésztőt, hogy ugyan mennyibe kerül egy kutyus és higgadtan kijelentette, hogy 200ezer. Szóval nem mind1, ja meg nézd meg az ősöket, meg hogy mire vannak tesztelve, sajnos beteges fajta, az én picimnek is volt már néhány baja.

2014. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LamboLover válasza:
51%

Ja meg a tenyésztő modora sem mindegy, és a környezet amiben a kiskutyákat tartja. Erre is nagyon ügyelj, mert sokat számít.

Ahonnét én hoztam a kutyust, a tenyésztő modora megnyerő volt, de a környezet már nem. Nem engedte a kiskutyákat az anyjukhoz, mondván, hogy fél, hogy megtapossa őket.

2014. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!