Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak?

Mi a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves pulim.Eddig minden rendben volt vele de kb. egy hete elkezdte a bejárati ajtó kilincsét ütögetni,nyüszít,és amint kinyitom az ajtót rögtön beszalad és nehezen lehet kitenni.

Én szorulásra gondoltam ezért adtam neki olajat, de valami más a baja.


2014. jan. 22. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből hogy az istenbe következtettél szorulásra?

Egyébként gondolom azért akar bent lenni, hogy ne legyen kint egyedül. Vagy legalábbis esélyes, merthogy társas lény, és mégis ki van vágva a kertbe kölyök létére. De az is lehet, hogy fél valamitől odakint, vagy beteg, és így próbálja elérni, hogy figyelj rá oda. Valami baja van, amit közölni akar veled, derítsd ki, mi az, figyeld jobban, nézesd meg dokival.

2014. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Egész egyszerűen nem értem hogyan jutottál arra a következtetésre, hogy a kutya azért akar bent lenni a házban, mert szorulása van...

Mennyit foglalkoztok vele naponta? Mennyit mozgatjátok, tanítjátok? Az a baja, hogy szeretethiánya van vagy pedig valamitől fél odakint.

2014. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát én is kétszer elolvastam, hogy vajon miből is következik a szorulás. Ahogy az első is írja, nem akar egyedül lenni. Nincs ebben semmi különös. Az én kutyám mindenhova követ a lakáson belül.
2014. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt egy 8éves pulim és szorulásban pusztult el és ugyan ezt csinálta,ebből gondoltam.

Szerethiánya nincs törődök vele,viszont az már feltűnt hogy rendkívűl ragaszkodó. Lehet ezért van ez.

2014. jan. 23. 05:58
 5/7 A kérdező kommentje:
De el fogom vinni az orvoshoz, mert lehet hogy van valami baja és ezt próbálja jelezni.
2014. jan. 23. 06:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet szorulásban elpusztulni? Azért az egy elég könnyen orvosolható probléma.
2014. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó,úgy lehet,hogy a gazda ba..szik elvinni orvoshoz a kutyát 3-4 napig,majd az ürülék elkezd felszívódni a kutyában és lemérgezi.

A drága szomszédom kutyája is így pusztult el 6 évesen...

Magyarán a szorulásos halál = felelőtlen gazda,akinek szobanövény kellene nem kutya.

2014. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!