Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék pár dolgot adományoz...

Szeretnék pár dolgot adományozni kutyamenhelynek. Hol vannak nagyon vacak állapotok?

Figyelt kérdés

Sajnos ma eltávozott a kutyám az örök vadászmezőkre és szeretném a megmaradt, nagyon jó állapotú dolgait elajándékozni egy menhelynek. Alvótepsi, matrac, szép törülközők, itató és etetőtálkák és van pár megkezdett gyógyszerem is (antibiotikumos szemkenőcs - tiszta!, Milgamma idegvédő, Diazepam desitirin végbéloldat epilepsziás rohamok esetére...). Akár futárral is szívesen elküldöm, csak nem tudom, kinek lenne rá a legnagyobb szüksége... Budapesten belül személyesen is el tudnám vinni.


Okoskodó és rosszindulatú válaszokat nem kérek, épp elég vacakul érzem magam ...



2014. jan. 23. 19:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, lehet hozzáveszek még tápot is...
2014. jan. 23. 19:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi idén a felesleges takarókat, maradék tápot meg ilyesmiket nekik adtuk, ők szétosztják mindenféle helyre, ahol kellhet: [link]
2014. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zowie ***** válasza:
100%
Szia! Először is részvétem a kutyus miatt:((( Én a Hermann Ottó Állatotthont javasolnám neked, nekik tényleg szükségük van adományokra mert elég keveset kapnak ahogy én látom, én is nekik szoktam vinni. A cím: 1223 Budapest Brassói út elég nehéz megtalálni a Brassói és Nyél utca sarkán van
2014. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bár nem menhely de az Illatoson is szivesen fogadnak mindent, és nagy szükségük is van az adományokra.
2014. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont nem egy olyan óriásnak kellene ezt a kicsike kis adományt odaadni, mint a HÉROSZ. Inkább adnám az Illatosra én is, főleg, hogy oda személyesen is el tudnád vinni. Olyan vidéki menhelyekből, amiknek szükségük lenne ilyenekre (de nem egyre, hanem százra), Dunát lehetne rekeszteni...
2014. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik menhely,vagy fajtamentés szívesen fogadja,válassz a netről egy neked szimpatikusat.Sajna egyik sincs eleresztve.
2014. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zowie ***** válasza:
100%
Valetta te voltál ott? Mert én igen és nem nevezném óriásinak. Utána vittünk a Noéhoz is, amit megbántam mert ott hegyekben álltak az adományok szó szerint. A HÉROSZ-nál meg semmi nem volt pár zsák kutyatápon kívül. Tavaly a pokrócoknak is nagyon örültek, mert nagy szükségük volt rájuk.
2014. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan szervezetnek adnám, akik ideiglenes befogadókkal dolgoznak. Nem azért, mert ők vannak a legjobban rászorulva, hanem mert ott lenne a legnagyobb becsülete. A legtöbb ilyen otthoni dolog nem használható menhelyen, mert felügyelet nélkül szétrágják, ha megázik, nincs hol megszárítani, stb. Az ideiglenes befogadóknak viszont lakásban nagy segítség lehet, nekik van lehetőségük mosni, szárítani, stb.

Most hirtelen a vizslamentés, és a dalmatamentés jut eszembe, de biztos tudnak mondani a többiek is pár szervezetet.

2014. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pl keresd meg az idős állatok alapítványt. Ők a gyógyszernek biztos nagyon örülnek.

Vagy a pilis-budai kutyásokat - tudtommal náluk is van egy idős epilepsziás kutya

vagy az ember és állat alapítványt. ők is rozzant kutyákat ápolnak.

És én is azt javaslom, hogy inkább olyan szervezetet keress akik csak ideiglenes befogadóval dolgoznak. Ők a legkisebbek,akik tényleg rá vannak szorulva minden apróságra.

2014. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Két helyre mennek a cuccok, a gyógyszereket az idős/beteg kutyiknak küldöm el, a felszereléseket meg fajtamentőknek (kicsi fajta így a kicsi cuccok legalább tuti gazdára találnak).


Basszus most is sírok....

2014. jan. 23. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!