Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ötleteket mondani,...

Tudnátok ötleteket mondani, hogyan foglalhatom le a kutyámat ha nem vagyok otthon? Játékokra gondolok.

Figyelt kérdés
pl flakonba jutifalatok ... Kb 15 órára kell egyedül hagynom egy nagytestű kutyát.
2014. jan. 24. 06:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kertben van? Ugye nem kell minden nap ilyen sokáig magára hagynod?

Kapható olyan labda, amibe tápszemeket, jutalomfalatot tudsz tenni és amikor a kutya gurigatja, kipotyognak a falatok. Ezek erősebb anyagból vannak, amit nem bír szétrágni. Másik jó dolog a KONG, amibe szintén jutalomfalatot töltesz, lehet hozzá kapni pasztát is, de jó az is, ha nyílást májkrémmel zárod be és egy éjszakára mélyhűtő teszed. Ezzel is jól elszórakozik a kutyus, mire ki tudja szedni, ami benne van.

Flakont azért nem javasolnám, mert ha szétrágja a műanyagok, elvághatja vele a száját.

[link]

[link]

2014. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is volt már 15 órát egyedül, nekünk az jött be hogy megbeszéltem a legnagyobb kutyás spanokkal hogy segítenek nekem. Lejöttek a parkba megbeszélt időpontban, és több mint 3 órát lent voltak velünk, a kutyák folyamatosan pörögtek, játszottak, rohantak, és úgy elfáradtak hogy itthon tudtam hagyni a kutyámat, nem is kellett neki semmi extra mert annyira fáradt volt hogy csak aludt.
2014. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, úgyis csak az első fél órában lenne neki izgi bármi ilyesmi, viszont felizgatná, és nehezebben tudna pihenni utána. Inkább fáraszd le előtte alaposan, sőt, már pár nappal előbb is elkezdheted intenzíven mozgatni, hogy ne pihenje ki az aznapit két óra alatt, és ennyi. Úgyis a vége felé szoktak elkezdeni izgulni a kutyák, de addigra már bármi elfoglaltságot találnál ki, rég végezne vele. Inkább hagyd otthon fáradtan, nyugodtan, az a legjobb.
2014. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elrejteni jutifalatok, vagy a kongnak van a wobbler játéka, ami nagy szerelem, csak arra is rá kell vezetni a kutyát.
2014. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Éjfélkor indulok, nem tudom lefárasztani. Átlagban 8 órát van egyedül kertben. Tépi a virágokat amikor egyedül van de már megszoktam, meg amúgy se tud már mást tépni mivel kitépett mindent.
2014. jan. 25. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy éjfélkor indulsz nyugodtan elviheted este 7-től 10-ig sétálni meg játszani a szabadba, nem tudom mi akadályoz meg benne. Vagy sosem viszed sétálni?
2014. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha unatkozik, akkor mielőtt indulsz, dolgoztasd meg az agyát, vagy menjetek el egy kicsit futni. Azután egy jutifalatos labda/wobbler neki, esetleg egy jó nagy csont, bikacsök stb.

A kutyák este, éjjel a legaktívabbak, szóval ilyenkor érdemes fárasztani.

2014. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Napi 1 óra séta van de hiperaktív. 3-4 óra szaladgálás után sem fárad el. Szóval lefárasztás nem jöhet szóba.
2014. jan. 25. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Trükközni szoktatok?

20-30 perc klikkerezés után mi mindketten elfáradunk a kutyával.

2014. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20-30 perc klikkerezés?
2014. jan. 25. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!