Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan én vagyok a szemét?

Most komolyan én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Sajnos öreg kinti kutyánk elfelejtett idén télibundát növeszteni (WTF?) én meg ráadtam egy régi göncömet. Próba szerencse alapon, mert már egész testében vacogott (már lekapirgászta magáról). Erre apám lehülyézett, anyám lehülyézett, (de nem viccből, hanem olyan stílusban, hogy "hogy lehetek ilyen hülye??").


Most komolyan nekik ez miért fájt? Nekem kb. 20 percembe tellett, nem jött össze, nekik ebben mi volt a rossz?


Hallottam később, hogy azon röhögnek, hogy a macskát meg a nem tudom mit nem akarom-e beöltöztetni, meg olyanokat mondanak, hogy ez nem úrikutya.


Erre válaszoltam, hogy majd ha 5000$-os Armani kutyahacukát adok rá, lehet ezzel érvelni, de míg egy szakadt rongyot, madzaggal megkötve pár helyen, addig ilyet ne mondjanak. Illetve, azt is megmondtam, hogy észre se vették, hogy befagyott a vize.

Erre megkaptam, hogy szájalok...


Itthon lakok még, de felnőtt vagyok. Majdnem válaszoltam, hogy egy gyerek tud szájalni, én csak véleményt nyilvánítok, de nem tettem.


Túlreagáltam? Igazuk volt?


2014. jan. 24. 12:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ebből egy szép vita alakult ki, amiben én lettem a szemétnek kikiáltva. Ez lemaradt.
2014. jan. 24. 12:59
 2/9 anonim ***** válasza:
NEKED van igazad, jól tetted, h ráadtad, még ha nem is vált be!!!!! Szüleid meg röhejesen viselkednek, itt mutatkozik meg, ki szereti igazán a kutyát...
2014. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt sztem inkább a családi kapcsolatok kategóriába kérdezd meg, mert valszeg ez a vita nem a kutyáról szólt. Én sem tudtam még elköltözni itthonról, és engem is szeret baszogatni a fater.
2014. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felöltözteted a kutyát és az ilyen esős-havas időben elázik rajta a ruha, akkor olyan tüdőgyulladást kap, hogy akár bele is pusztulhat! A ruhák helyett inkább védett helyre kellene beengedni, vagy téliesíteni a kutyaházat. Öreg kutyának szerintem nem az udvaron van a helye!
2014. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Anyával már megtudtam beszélni és elnézést kért mert kiröhögött.


Azt mondja ő is sajnálja a kutyát, de nem ez a megoldás. Engem csak a fogadtatás zavart.


Amúgy lehet igazatok van, hogy a családi kapcsolatok témakörbe volt való a kérdés, mert hirtelen az én vs. szüleim vitából egy bazi nagy vita lett, amiben az egész család részt vett, és már rég nem a kutyáról szól. Valami idegbetegségi hullám söpört végig a családon, nem tudom mi ez.

2014. jan. 24. 13:21
 6/9 A kérdező kommentje:

Van egy szerszámos ház, ott van helye, de mostanság sose megy be :( Meg van egy kis kutyaháza, ami teli van pokrócokkal, oda szokott befeküdni.


Amúgy egész életében kinti kutya volt, szaladgált mindenfelé, be se teszi a lábát a házba, behúzni se lehet. Szóval ez nem opció.


Szerintetek melegebb van a kis kutyaházában, mint a szerszámosban? Amúgy itt most nem latyakos az idő, csak hideg szél fúj, ezért gondoltam jó ötletnek.

2014. jan. 24. 13:24
 7/9 Platypus ***** válasza:

Szegény kutyát jól megverte a sors a szüleiddel. Nem akarják érző lényként kezelni. Valószínűleg ők is érzik, hogy ez így nincs egészen rendben, ezért támadnak ennyire. Mert úgy egyébként nem fáj nekik, ha úrikutyásat játszol. Mindenkinek lehet hülye hobbija, amíg nem árt vele másoknak, nem?


Állandó viselésre nem ideális ötlet a kutyaruha, de ha fázik, akkor még mindig jobb mint a semmi. Ha van valami öreg, leselejtezett táskád, akkor arról tudsz szerezni csatokat. Néhány öltéssel össze tudsz tákolni valamit, amit már nem tud leszedni magáról.


[link]

2014. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A pokrócok nem jók, átáznak és büdösödnek, a szalmát ajánlom, nagyon jó hőszigetelő és elvezeti a nedvességet. Persze időnként cserélni kell. Ha jól bevacakolja magát, akkor nem fázik. Esetleg még tehetsz a kutyaház ajtajára valami rongyot, akkor szélvédettebb.
2014. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Így télre nem lehetne a kutyaházat a szerszámosba rakni úgy, hogy az ól ajtaja ne a szerszámos ajtaja felé nézzen? És kicsit kitámasztani a szerszámost, hogy a kutya tudjon ki-be járni?
2014. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!