Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyakörvet és pórázt...

Milyen nyakörvet és pórázt vegyek egy Beagle kutyához?

Figyelt kérdés
Rendesen tud sétálni,láb mellett,de amikor szaglászik,akkor van,hogy beljebb megy,ahova én nem szeretek bemenni a 1,5 méteres pórázzal,ezért arra gondoltam,hogy veszek egy flexit.Megéri?(El szoktam engedni,de azt csak egy kb. 30 perces séta után tudom megtenni és addig egy csomót szaglászik.) Illetve vegyek hámot vagy maradjak a nyakörvnél?
2014. jan. 24. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként szépen sétál és nem csak menne ahova akar a flexin, akkor szerintem nyugodtan vehetsz neki. Én mondjuk úgy oldom meg, hogy mikor séta közben kiengedem sétálni őket, akkor a pórázt hosszabbra engedem (kb. 2 méteres kiképző pórázunk van). Ahova meg nem akarok bemenni, oda nem engedem őt sem, és ennyi.


A hám szerintem felesleges, főleg flexihez.

2014. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hám felesleges, de ha amúgy tud normálisan sétálni meg nincs igazán szükség a pórázra, csak azért, hogy nem menjen világgá, akkor tényleg mehet a flexi.
2014. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!:)

Amúgy igen,tud normálisan jönni,csak ugye amikor sétálunk a széles járda mellett van füves rész is(kb. ez is akkora,mint a járda és a másik oldalán már úttest van) és ott is nagyon szeret szaglászni,szóval ezért gondoltam,hogy beszerzek egy hosszabb pórázt.:)

Amúgy szalagos(szerintem ez) vagy zsinóros legyen a flexi?

2014. jan. 24. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szalagos, erősebb meg biztonságosabb is, jobban látható.
2014. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erőset és biztonságosat, hogy ne tudjon elszökni. Nekünk is Beaglénk van, nagyon meg tudja magát makacsolni és nagyon önfejű is.
2014. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!