Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden esetben büntethető ha...

Minden esetben büntethető ha a kutya piszok nincs összeszedve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlna nagyon büntetném. Gusztustalan férgek. Ha az emberek oda szarnának a kutya tartók háza elé , tetszene?
2014. jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha híg állagú akkor nem. Ugyanis nem kell felmosóval járkálnod.
2014. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát azért egy zacsival meg egy papírtörlővel azt is illene felszedni.Gondolom sem a lakásban,sem a kertjében nem arra vár a gazda,hogy elpárologjon.De nekem az is elėg,ha simãn a normál kakát felszedik a kutya után.Simán otthagyják a kert előtti gondozott gyepemen,ami azért a teljes leszarása a tulajdonodnak.Mégis it gondol,szedje utána mãs?
2014. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Meg nem mondom, hogy melyik jogszabályban olvastam már, de a szilárd szennyeződést köteles eltávolítani a gazda a kutya után közterületről, ergó a vizeletet persze nem :D Ennek alapján a tök híg székletet sem kötelező szerintem, nem is lehetne...ilyenkor homokkal-levéllel fedtem be a cuccost, ha volt nálam víz, a fa törzsét meg lelocsoltam, mert kiskutyám imád fára produkálni :)

De egyébként igen, büntethető...kár, hogy nem teszik

2014. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!