Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyámnak? Járt...

Lehet baja a kutyámnak? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Ma séta közben a bokrokban ürüléket talált a kutyám, emberit, valószínűleg hajléktalanét, és mire odaértem, szép mennyiséget felnyalt belőle (híg ürülék volt). Nem tudom, ilyenkor lehet-e baja, a hajléktalanok mindenféle fertőzést hordoznak. Ha valakinek van tapasztalata, kérem írja meg.
2014. jan. 25. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kölyök korban a mi kutyánk is megette kutya, macska, hajléktalan, és mi ki tudja mi ürülékét. Nem lett baja. Már szerencsére sikerült leszoktatni.
2014. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató, még soha nem csinált ilyet, max megszagolja és nem érdekli, ezért sem tudtam, van-e következménye.
2014. jan. 25. 12:31
 3/14 anonim ***** válasza:
ilyenből férget összeszedhet
2014. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle baja. Az én kutyáim kisebb korukban szintén csináltak ilyet. A legrosszabb ami történt, az a hasmenés volt, de semmi komoly.

Amúgy egy ismeretlen kutya szintén lehet beteg, szóval ilyen téren az sem sokkal jobb.

Figyelni kell, hogy ne egye, de nem kell túlparázni a dolgot.

2014. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és igen, természetesen 3 havonta féreghajtani kell.
2014. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A féreghajtás rendszeres, most még nem adhatok neki tabit, nemrég kapott. Köszönöm a válaszokat, valószínűleg túl is parázom (jobb félni, mint megijedni) csak első tapasztalat...Azt hittem, a belem kifordul :D
2014. jan. 25. 12:40
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Éppenséggel lehet tőle baja, egyik ismerősöm kutyája összeszedett így egy nagyon csúnya bélfertőzést, figyelgesd a következő pár napban, ha nem eszik, levert, akkor vidd orvoshoz.
2014. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább gusztustalan,baja nem lesz tőle.
2014. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a válaszokat mindenkinek! Figyelni fogom, igyekszem nem túlparázni :)
2014. jan. 25. 13:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég kevés olyan vírus, vagy baktérium van, ami emberben is és kutyában is gondot okoz, úgyhogy a gusztustalanságon kívül kicsit az esély, hogy bármi baj legyen. Sajna az enyém is rájár az ember kakára, bár már egyre kevésbé. A kölyköknek az nagyon vonzó valamiért.
2014. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!