Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S!? A kutyámon tegnap...

Ambreeh kérdése:

S. O. S!? A kutyámon tegnap este észrevettem hogy nem evett és nagyon rázta a hideg! De a közérzetével nem volt gond, sőt amikor hívtam fel is állt.

Figyelt kérdés
Reggel azonban mikor kiengedtem a kenelből véreset pisilt azóta bevittem a házba és csak fekszik felse áll semmire és enni megint csak nem eszik.és úgy vettem észre hogy a heréje bevan dagadva. Kullancsot sosem láttam benne! Ja és nagyon szörcsög ahogy veszi a levegőt! Mi lehet a probléma? 2 éves kan amstaffról van szó
2014. jan. 25. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem az állatorvostól kérdezed ezt?
2014. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez az a helyzet ami nem várhat hétfőig. Hivd a dokidat, vagy ügyeletet azonnal. Jobbulást a kutyinak.
2014. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
felhívtuk a körzeti állatorvost de sajna nem tudott semmitsem mondani. bevinni nem tudom mert nincs autóm kijönni meg nem jön ki az orvos :/ lázra mit lehet adni neki??
2014. jan. 25. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne adj neki. Kérj meg egy szomszédot, hogy vigyen el autóval az állatorvoshoz, vagy vidd el busszal a kutyát! De a legtöbb állatorvossal megbeszélhető az is, hogy házhoz menjen.
2014. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És azzal a rohadt kutyával még nem jártál az utcán, hogy autón kivel mással nem tudod elvinni?
2014. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kössz!! először is az a kutya nem rohadt!! másrészt nem fogok térdig érő hóban sétálni vele kb30 kilómétert a legközelebbi állatkórházba mikor ezen felül még szakad is a hó!! mikor beteg!! köszönöm a kommentedet!
2014. jan. 28. 22:14
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébkénz az ez előtti kommenteket köszönöm!! több mint valószínű hogy állatorvost váltunk! és hála istennek máramár sokkal jobban van a kutyám :D
2014. jan. 28. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg legfeljebb Istennek jár a hála, mert tőled akár el is pusztulhatott volna!
2014. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
úgy látom te kűzdöttél a betegségével és azért hogy meggyógyuljon és te aludtál a földön míg ő az ágyadban!!
2014. jan. 31. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reklámozd a hülyeségedet!
2014. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!