Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust választanád...

Melyik kutyust választanád erről a menhelyről és miért pont őt?

Figyelt kérdés
A kutyusok: [link]
2014. jan. 25. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én mindegyiket elvinném.Nem tudnák választani közülük, mert mindegyik olyan aranyosnak tűnik, meg minden. :)
2014. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Én semelyiket, utálom a qutyákat.
2014. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kópé,mert szeretem az ilyen típusú kutyákat.
2014. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el menhelyre és ha engedik, sétálj többel is. Amelyik azonnal elfogad és veled akar menni, sír utánad, az a te kutyád. Menj oda még néhányszor, vele sétálj, barátkozzál, vigyél neki csemegét. Ha minden rendben, megvan az összhang, akkor vidd haza. Én is így vittem el menhelyi kutyát, igaz, Budapesten. És én is a vagányokat szeretem.
2014. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]


Első ránézésre ők a legszimpatikusabbak. A feketék halmozottan hátrányos helyzetűek (kanok, nem kistestűek, feketék).


Meg kell nézni őket személyesen is, könnyű szerelembe esni. Amikor én voltam kutyát választani, már fotóról nagyon megtetszett az egyik, végül őt vittem haza, pedig olyan beteg volt, hogy fogalmam sem volt, milyen a természete. Aztán kiderült, hogy tökéletes. :)

2014. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beus, Gold, Teddy jön be a legjobban nekem. Talán azért mert hasonlítanak egy picit a fajtájukra :)
2014. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem írkálni a névsort,aztán megtaláltam.Én FIDÓT hoznám ki.
2014. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfogott a tekintete.(Fidó)
2014. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy tízet hazahoznék, ha tehetném, de legjobban Csocsó tetszik mind külsőre, mind belsőre.
2014. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!