Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka német juhászt?

Kan vagy szuka német juhászt?

Figyelt kérdés

Sokan mondják azt hogy a szuka a jobb, meg minden.Szerintetek?

Még nem volt német juhászkutyám, és nem tudom hogy melyik a jobb választás.Ha lehet indokoljátok is meg, miért a szuka, miért a kan.A válaszokat köszönöm! :)



2014. jan. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én előnyben részesítem a kan kutyákat, de pontosan nem tudom megmagyarázni, hogy miért.

A kanok gyakran szebbek, nagyobbak, ragaszkodóbbak, mint a szukák, ami tetszik nekem. :)

2014. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.A német juhász kan kutyákat jobban szeretem, jobban tetszenek nekem. :)
2014. jan. 25. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem arra kell, hogy őrző-védőre járj vele, illetve, hogy egy ún. testőröd legyen, akkor szuka. Ha egy dominánsabb kutyát szeretnél, akkor kan. De az, hogy egy szuka vagy egy kan milyen egyedfüggő is.
2014. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez baromság. Nekem szuka német juhászkutyám van, nem egy idegenekkel barátkozós típus és nagyon domináns. a suliba az összes kutyát ledominálta nem mertek szegény kutyák a közelébe se menni. jelölget ő is. most övre járok vele. szóval kifoghatsz te egy kemény szukát is és egy puhány kant is. hozzá teszem egyik barátomnak kan német juhászkutyája van hatalmas testű de szinte bárki bemehet hozzájuk a kutya arc nyalással üdvözli a betörőt is :)
2014. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!