Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinn alszik a havon, ez normális?

Kinn alszik a havon, ez normális?

Figyelt kérdés
8 hónapos hosszú szőrű skót juhászkutyám van, kinti, nincs is gond vele, van neki szigetelt, kibélelt háza, amibe este be is megy aludni, meleg kaját kap reggel, este. Engem az érdekel, hogy normális hogy napközben, kinn alszik, fekszik a legnagyobb hóban amit összetúrtunk, és nem is akar kijönni a hóból. Ha nem a havon akkor a sima betonon fekszik, de nappal nem megy be a házba. Nem fázik át?

2014. jan. 25. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fázik át. Ha jó a szőrminősége, még át sem nedvesedik bőrig.
2014. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne túrd össze a havat.
2014. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Passiflora ***** válasza:

Én nem aggódnék miatta a helyedben. Megvan a magához való esze, ha fázna, nem a havon heverészne.


Nekünk volt egy német juhászunk, aki hóban-fagyban kint aludt a kertben egész életében, a házába meg kizárólag akkor vonult be, ha valami óriási csontot kapott, amit nem tudott pár perc alatt szétfarigcsálni.


Volt olyan, hogy arra értem haza éjjel, hogy úgy aludt a kapu mellett a hóesésben, hogy alig látszott már ki valami a bundájából. Ha fázott volna, nyilván nem csinált volna ilyet.

2014. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam. :)
2014. jan. 25. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Nekem két colliem van, és mindkettejüknek kutyaajtó van felszerelve a garázsra, bármikor bemehetnek. Az egyik mégis, képes elaludni a hóban, volt, hogy behavazva találtam meg reggel. De semmi baja nem volt. :)
2014. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az enyémek, míg jó idő volt egyfolytában a kutyaházban voltak.Most hogy hideg van,meg hó, egyfolytában a hóban fetrengenek.

Élvezik és örülnek neki:)Az egyiknek a szőre is meg van fagyva, de nem zavartatja magát.

Szerintem ne aggódj.

2014. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!