Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is el van hízva?

Szerintetek is el van hízva?

Figyelt kérdés

Van egy labrador szuka kutyám 33 kg, a bordái érezhetőek.Mindenki azt mondja rá hogy pár kg-t leadhatna. :/

Ő:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. jan. 25. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát elég széles a dereka, a hátsó felénél is. Szerintem egy 3-4 kg lemehetne róla :)
2014. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit szélesnek tűnik, egy kevés valóban mehetne le róla.:)
2014. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Én semmiképp nem fognám fogyókúràra.Nekünk amerikai stafford van,többen mondták hogy a mellkasàn van egy kis súlyfelesleg,de nekünk így sokkal jobban tetszik mint szálkàsan :)

Mi így imàdjuk.:)

2014. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mi is így szeretjük a kutyánkat ahogy van.Csak felraktam a kérdést, ti mit gondoltok. :)

Nem fogom szegénykémet fogyókúráztatni.Meg persze labrador, könnyen el tud hízni. :)

2014. jan. 25. 23:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Van rajta felesleg, mehetne le róla egy 3-4 kg valóban. Light táp, nasielvonás és kicsit több mozgás. Az hogy normálisan eteted és nem hízlalod nem neki való dolgokkal még nem egyenlő azzal, hogy nem is szereted...
2014. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs elhízva, télen normális, hogy egy kicsit vaskosabb, ezzel nincsen baj.
2014. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogyókúráztasd!! Vidd el sokat sétálni ,mozogjon játsszon sokat,és ne etesd túl. Legyen meg a napi beosztás . Ha így csinálod idővel beáll a helyes alkat.
2014. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Majd tavasszal viszem sokat sétálni, mert így télen nagyon lusta egy kutya. :)
2014. jan. 26. 09:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is labradorom van és a miénk is néha már inkább doháynzóasztal mint kutya. És mivel ez egy kutya nem fogyókúráztatni kell hanem csak ne kapjon szimpláne nni egy nap és akövetkező pár napban pedig kevesebbet rakjatok elé. nagyon goran látszódni fog rajta és egyáltalán nem elsz tőle semmi baja - mert ismétlem kutya. Szóval ezt nehogy állatkínzásnak fogd fel, sokkal inkább jobb neki mint sem hogy úgy mászkáljon mint egy hordó mert akkor az izületei is megbánhatják.
2014. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is van egy labradorunk, és nagyon hasonlít a tiédre! :) Picit szerintem is husi, de az kell is télen. Az miénk 28 kiló, iszonyat nagy mozgàsigènnyel. Nekem pont az a bajom, hogy nem hízik télre semmit, mindig ennyi kg.
2014. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!