Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell elletőládát...

Hogyan kell elletőládát készíteni?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek. Nem szeretnék tenyészteni, hanem gyártani szeretném az elletőládát. Ugyanis ez egy nagyon nehezen beszerezhető dolog. Legtöbben asztalossal csináltatják. Tudna valaki tervrajzot, esetleg videót linkelni/mutatni? Vagy a sajátotokat lefényképeznétek?

#elletőláda #elletőláda készítése
2014. jan. 26. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

De milyen állathoz?

Kutyához macskához?

Mert nem mindegy hogy aranyhörcsögnek vagy elefántnak akarsz készíteni ilyen boxot v dobozt..

2014. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kutyának :) a kérdésem: Állatok és azon belül KUTYÁK témában van ;)
2014. jan. 26. 17:16
 3/6 Akiteki ***** válasza:

Beírod a google képkeresőbe, hogy whelping box for dog

Én is így tettem, sok leírás van méretekkel is.

Nekem legjobban ez tetszett: [link]

Jó ötlet, tényleg nem lehet kapni. Nekem asztalos ismerős csinálta, többen használjuk közösen.

2014. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Ilyet láttam egyszer Belgiumban egy állatos áruházban. Azóta is bánom, hogy nem vettem meg. [link]
2014. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Bocs, elszúrtam a linket.

[link]

2014. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jónak tűnnek: [link] (találsz honlapon az összerakásról videót, azon nagyjából látszik, hogy hogyan kellene kinéznie egy elletőládának), vagy ők is nagyon jókat gyártanak: [link]
2014. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!